Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład na zimno dla dzieci żelowy, Żółwik

Okłady na zimno i ciepło to nie tylko kompresy żelowe dla dorosłych. W naszej ofercie posiadamy opatrunki żelowe – kompresy dla najmłodszych. Z myślą o dzieciach powstały kolorowe okłady w zastosowaniu na zimno. Produkty dla dzieci najczęściej posiadają fantazyjne kształty. W tej ofercie prezentujemy Państwu kompres żelowy „żółwik”. Kompres stosuje się w terapii zimnem polecany na liczne stłuczenia, opuchliznę oraz skręcenia. Okład pomocny  przy ukąszeniu owadów i na różnego rodzaju  podrażnienia.

Opatrunek żelowy doskonale sprawdzi się w gorączce. Kompres nadaje się się do trzymania w lodówce lub zamrażalniku, dokładny czas przechowywania znajdą Państwo na opakowaniu. Dodatkowym atutem jest utrzymywanie długotrwałego zimna w obszarze działania, co skutecznie eliminuje uczucie bólu. Materiał użyty do produkcji w pełni bezpieczny dla wykorzystania przez dzieci. To termoplastyczny elastometr poliuretanowy, przyjazny w dotyku z satynowym zewnętrznym wykończeniem.

Kompres - okład posiada wypełnienie nietoksycznym medycznym żelem również bezpiecznym w użytkowaniu przez dzieci. Kolor zielony w kształcie żółwia na pewno uprzyjemni występowanie bolesności dla każdego malucha. W naszej ofercie również inne kompresy - okłady żelowe dla dorosłych do wszechstronnego zastosowania. Dla dzieci również posiadamy taki sam kompres żelowy w kształcie sowy w kolorze żółtym. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skorzystania z zakupów. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kompres - opatrunek żelowy z przeznaczeniem dla dzieci
- opatrunek żelowy z przeznaczeniem na zimno
- okład do zastosowania za zimno
- polecany przy stłuczeniach, na opuchliznę oraz skręcenia
- pomocny na ukąszenia owadów oraz podrażnienia
- doskonale sprawdzają się w gorączce
- bardzo dobrze utrzymuje zimno w obszarze działania
- z bezpiecznego tworzywa termoplastycznego elastometru poliuretanowego
- przyjazny w zetknięciu ze skórą z satynowym wykończeniem
- o ciekawym kształcie żółwia, w kolorze zielono niebieskim
- przynosi natychmiastową ulgę

Napisz opinię
2020-05-27 15:46:46 - 

fajny kompresik dla dziecka