Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry nawilżacz powietrza

Powietrze jakim oddychamy ma bardzo duże znaczenie na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie. Bardzo często jest zanieczyszczone ale również niedostatecznie nawilżone. W przypadku eliminacji wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń polecamy stosować oczyszczacze powietrza, które również posiadamy w sklepie. Natomiast, kiedy odczuwamy zbyt suche powietrze, co zwłaszcza ma miejsce jesienną i zimową porą polecamy stosowanie nawilżaczy powietrza. Najczęściej suchość obserwujemy uruchamiając ogrzewanie w mieszkaniach i domach. Bardzo często suche powietrze wysusza śluzówki nosa, ust przyczyniając się do większej zachorowalności na nieżyty nosa, gardła czy zatok niekiedy powoduje trudności z oddychaniem.

Suche powietrze bardzo często negatywnie wpływa na naszą skórę, która staje się sucha odwodniona i ma tendencję do pęknięć. Suchość powietrza odczuwają prawie wszyscy, znacznie gorzej znoszą ją również alergicy. Aby zapobiec wysuszaniu powietrza i zadbać o prawidłowy poziom nawilżenia warto zainwestować w dobrej jakości nawilżacz, takim jest prezentowany w tej ofercie Diagnostic Pure Air. Jest to niezwykle cichy i wydajny nawilżacz, który można stosować w każdych pomieszczeniach. Polecany do użytku domowego jak również doskonale sprawdzi się w biurach i innych placówkach, zwłaszcza tych gdzie poziom nawilżenia powietrza jest bardzo niski. Urządzenie pozwala przywrócić odpowiedni poziom wilgotności oraz równomierne nawilżenie w pomieszczeniach emitując chłodną mgiełkę.

Dodatkowym atutem w tym modelu jest energooszczędna technologia pozwalająca na zwiększenie oszczędności energii. Niewątpliwie atutem jest regulacja poziomu nawilżenia, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Urządzenie do nawilżania powietrza wyposażone również w sygnalizację pustego zbiornika na wodę, dzięki temu zawsze wiemy kiedy należy go napełnić. Zbiorniczek na wodę w pojemności 2 litrów. Nawilżacz pozwala na maksymalny czas pracy do 10 godzin. Nawilżacz bardzo lekki i poręczni waga jedynie 1 kg, dzięki temu można go wygodnie przenosić w każde miejsce. Urządzenie objęte gwarancją 12 miesięcy, w zestawie również instrukcja obsługi, z którą należy się zapoznać przed pierwszym użyciem.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry ultradźwiękowy nawilżacz powietrza
- pozwala przywrócić odpowiednią wilgotność i równomierne nawilżenie powietrza
- emituje chłodną mgiełkę
- zapewnia ciche warunki pracy
- technologia ultradźwiękowa energooszczędna
- poziom nawilżenia regulowany
- z sygnalizacją informującą o pustym zbiorniku na wodę
- pozwala na max. czas pracy do 10 godzin
- urządzenie lekkie i poręczne
- elegancki wygląd 
- instrukcja obsługi 12 miesięcy

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

warunki pracy: 0-40°C
- transport i przechowywanie: 10-40°C
- wydajność 250 ml/h
-zużycie energii 32W
- napięcie 220V 50/60 Hz
- poziom hałasu: 30 Db
-pojemnik na wodę 2 litry
- czas pracy max.: 10h
- waga urządzenia ok.:1kg

Napisz opinię
2020-03-23 15:18:33 - 

Daje bardzo dobre nawilżenie powietrza w pomieszczeniu