Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości nawilżacz powietrza do domu i biura

Nawilżacz powietrza to urządzenie przeznaczone jak sama nazwa wskazuje do nawilżania powietrza. Utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniach ma kluczowe znaczenie dla naszej skóry i stanu naszego zdrowia. Na rynku możemy spotkać szeroką gamę produktów, które są przeznaczone do nawilżania powietrza, jednak zawsze warto wybrać dobry i sprawdzony sprzęt. Jakim jest np. niewielki nawilżacz powierza Depan jest to ultradźwiękowy nawilżacz przeznaczony do zastosowania w pomieszczeniach domowych, biurowych odpowiedni dla powierzchni do 20m2. Ten malutki model wyróżnia stylowy elegancki "dizajn" dobrze komponujący się z otoczeniem.

Urządzenie oferuje nam całą gamę kolorów, które możemy obserwować podczas pracy posiada, aż 7 kolorów światła LED oświetlających wodę od wewnątrz. Co doskonale wpływa na efekt wizualny pomieszczenia. Oprócz nawilżenia powietrza ten model pozwala również na jego oczyszczenie z codziennych zanieczyszczeń, alergenów i kurzu, dzięki falom dźwiękowym, które zmieniają wodę w parę a ta z kolei pozwala na uwolnienie się jonów ujemnych, które doskonale wytrącają cząsteczki zanieczyszczeń. Taki proces zapewnia nam świeże i czyste powietrze, które pozytywnie wpływa na całe nasze zdrowie. Urządzenie do nawilżania powietrza Depan jest niezwykle wydajne na jednym zbiorniku wody pracuje do 8,5 godziny. Dodatkowo charakteryzuje go niski poziom hałasu co jest bardzo komfortowe zwłaszcza podczas snu.

Ten model jest bardzo niewielkich rozmiarów dlatego też można go umieścić praktycznie wszędzie. Dodatkowo pobiera niewielką ilość energii dzięki temu jest bardzo oszczędny. Urządzenie zostało także wyposażone w regulowany poziom wilgotności dzięki temu sami możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb. Urządzenie można stosować w każdej porze roku i we wszystkich pomieszczeniach gdzie nie mam odpowiedniej wilgotności powietrza. Ten model jest niewielkich rozmiarów i bardzo lekkiej wadze dlatego można go bez problemu przenosić z miejsca na miejsce. Nawilżacz ultradźwiękowy z dwuletnią gwarancją producenta. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przenośny nawilżacz powietrza
- nadaje się do różnego rodzaju pomieszczeń domowych, biurowych o powierzchni do 20m2
- bardzo dobra wydajność
- cicha praca
- z regulacją intensywności wydmuchu
- emituje 7 kolorów światła LED
- na jednym zbiorniku wody pracuje do 8,5 godziny
- posiada sygnalizator pracy
- bardzo dobrze oczyszcza i nawilża powietrze
- pozwala eliminować ładunki elektrostatyczne 
- mały rozmiar zajmuje niewiele miejsca
- okres gwarancji 2 lata

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- nawilżacz powietrza Depan
- rodzaj: ultradźwiękowy
- wielkość pojemnika na
 wodę: 2,6 L
- moc: 25 W
- wydajność pary na poziomie: 330 ml/ godz
- praca ciągła: 8,5 godziny
- wymiary urządzenia: 30cm x 20cm x 20cm
- emituje światło LED w 7 kolorach
- natężenie hałasu: ok. 40 db
- automatyczne wyłączanie
- przeznaczenie: na powierzchnie do 20 metrów kwadratowych
- gwarancja producenta: 24 miesiące
- kolor: biały