Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ampułki roztworu soli fizjologicznej Gilbert NaCl 0,9%

Duże opakowanie ampułek roztworu soli fizjologicznej to propozycja dla osób, które potrzebują większej ilości soli np. do inhalacji. Sól tego typu z powodzeniem można stosować do oczyszczania i nawilżania. W przypadku oczyszczania sól można używać do uszu, nosa, przemywania oczu. W nawilżaniu można używać roztwór do nosa, oczu. Sprawdzi się także przy przemywaniu ran, skaleczeń. Sól fizjologiczna bardzo często używana jest przy inhalacji i nebulizacji. Pozwalając oczyścić drogi oddechowe, tym samym zapobiegając nieżytom nosa, gardła, zapaleniu zatok, może być stosowana profilaktycznie jak i również przy powstałych infekcjach.

Roztwór soli fizjologicznej posiada wygodną formę niewielkiej ampułki, która jest bardzo higieniczna i pozwala zużyć cały płyn na jeden raz bez strat. Dodatkowo są łatwe w użyciu, wystarczy odgiąć główkę ampułki a jej zawartość zaaplikować w wybrane miejsce. Sól fizjologiczna w ampułkach powinna być stosowana indywidualnie i najlepiej aby jedna sztuka była przeznaczona do jednego konkretnego celu. Nie powinno się używać ampułek uszkodzonych, ponieważ mogą być siedliskiem bakterii i innych niebezpiecznych czynników zakaźnych. Ampułki są niewielkich rozmiarów każda z nich ma pojemność 5 ml, dzięki temu można mieć je zawsze pod ręka, zmieszczą się także w kieszeni. Ampułki są przeznaczone do zastosowania dla dzieci jak i również dorosłych, także można je używać u niemowląt. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z ulotką informacyjną oraz zasięgnąć porady specjalisty.

Roztwór soli fizjologicznej jest zazwyczaj bezpiecznym produktem dla osób zdrowych, jednak istnieją także przeciwwskazania do stosowania tego preparatu. Są to między innymi niektóre choroby oddechowe, niewydolność nerek, czy choroby sercowe. W naszej ofercie posiadamy także mniejszą ilość roztworu soli w ampułkach dostępną w ilości 5 sztuk po 5 ml. Także zakupią Państwo u nas inhalatory/nebulizatory pozwalające na wykonywanie terapii oddechowej.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- roztwór soli fizjologicznej w ampułkach
- dla niemowląt dzieci, osób dorosłych
- do wszechstronnego zastosowania
- bardzo dobrze nadaje się do oczyszczania nosa
- polecany do przemywania oczu
- można nim przemywać rany  
- sól stosowana do terapii oddechowej
- w składzie soli chlorek sodu i woda oczyszczona
- forma niewielkiej ampułki po 5 ml
- szybka w użyciu 
- duże opakowanie 100 sztuk