Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Żel nawilżający do pochwy sprzyjający zapłodnieniu

Conceive Plus to środek wspomagający płodność dla par opracowany przez lekarzy specjalistów w walce z niepłodnością. Dziś bardzo wiele par stara się o dziecko nawet przez kilka lat. Problem z płodnością ma wiele osób zarówno kobiet jak i mężczyzn wpływ ma na to zazwyczaj ogólny stan zdrowia, stres, niekiedy otyłość, nadużywanie używek, niektóre rodzaje schorzeń i chorób. Ale również wpływ może mieć nieodpowiednie środowisko pochwy. Niekiedy jej zbyt duża suchość, która powoduje dyskomfort w czasie stosunku ale również niesprzyjające warunki dla plemników. Dlatego preparat Conceive Plus jest doskonały na suchość pochwy a przy tym wspomaga zapłodnienie.

Dzięki izotoniczności preparatu oraz odpowiedniemu ph, zapewnia lepsze warunki dla plemników. A przy tym zawiera jony wapnia i magnezu, które również są niezbędne przy zapłodnieniu. Lubrykant nawilżający może być także wykorzystywany przy sztucznym zapłodnieniu. Środek ma postać żelu dzięki temu pozwala na łatwą aplikację. A może go stosować zarówno mężczyzn jak i kobieta. Mężczyźni powinni aplikować go na członka nanosząc niewielką ilość preparatu z kolei kobiety wewnętrznie do pochwy. Najlepiej jest stosować środek na płodność 10 do 15 minut przed stosunkiem jednak można także w czasie jego trwania.

Środek zapewnia bardzo dobre nawilżenie pochwy a tym samym lepsze doznania w czasie stosunku. Preparat na płodność może być także stosowany z prezerwatywami z naturalnego lateksu oraz poliuretanu. Nie stosować z innymi rodzajami prezerwatyw jak np. poliizoprenowe. Jest to produkt wielorazowego zastosowania dostępny w wygodnej tubie. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w ulotce przez producenta. Pojemność preparatu 75 ml.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- środek wspomagający zapłodnienie
- przeznaczony dla par starających się o potomstwo
- dla kobiet i mężczyzn
- bardzo dobrze radzi sobie z suchością pochwy nawilżając ją
- zawiera jony wapnia i magnezu niezbędne przy zapłodnieniu
- przebadany i bezpieczny
- wygodna w aplikacji postać żelu
- do zastosowania przed stosunkiem jak i w trakcie
- wpływa na lepsze doznania w czasie stosunku
- do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego
- tuba poręczna 75 ml