Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości pulsoksymetr dla dziecka

Pulsoksymetr to urządzenie przeznaczone do pomiaru saturacji czyli prościej ujmując wysycenia krwi tlenem. Saturację mierzy się zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Kiedy poziom saturacji mamy mierzony przy pomocy specjalistycznych urządzeń nie ma z tym problemu, ponieważ urządzenia są dostosowane dla osób dorosłych jak i dzieci. Jednak kiedy musimy taki poziom saturacji zmierzyć małemu dziecku a w domu posiadamy pulsoksymetr dla dorosłych to już może być problem gdyż komora w urządzeniach dla dorosłych jest zbyt duża. Dlatego z pomocą dla dzieci przychodzą nam specjalistyczne saturatory jak np. ten prezentowany w ofercie.

Jest pulsoksymetr dziecięcy dedykowany dla dzieci od 1 do 12 roku życia. Dzięki mniejszej komorze zapewnia dokładne przyleganie i precyzję pomiaru. Dodatkowo dla większego bezpieczeństwa w miejscu, gdzie styka się palec mamy medyczną gumę pozbawioną substancji toksycznych oraz alergizujących. Dodatkowo urządzenie posiada 6 trybów orientacji ekranu co może być istotne dla osób leworęcznych. Urządzenie do pomiaru saturacji posiada automatyczne wyłączanie po 8 sekundach. Wyniki wyświetlane są na wyświetlaczu OLED – który posiada 2 wyraźne kolory.

Saturator został także wyposażony w funkcję sygnalizacji dźwiękowej, która włącza się po przekroczeniu zakresu dolnego oraz górnego. Pulsoksymetr pokazuje wykres kształtu fali SpO2 który może nam pomóc wykryć zaburzenia pracy serca. Urządzenie jest zasilane przy pomocy akumulatora litowego a ładowane przy pomocy wygodnej ładowarki USB dołączonej do zestawu. Warto również wspomnieć o kolorowej obudowie z grafiką, która została specjalnie zaprojektowana dla dzieci. Aby wykonanie badania było łatwiejsze dla maluszków, które na pewno zainteresują się tak fantazyjnym wyglądem

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kolorowy pulsoksymetr dla dzieci 
- duży czytelny wyświetlacz typu OLED
- lekki i poręczny waży jedynie < 50 g
- łatwy w obsłudze wystarczy nałożyć go na palec i nacisnąć
- zapewnia szybki pomiar 
- funkcja alarmu, która może być samodzielnie wyłączona
- orientacja w 6 trybach zapewniająca wygodniejszy pomiar
- wykres kształtu fali SpO2 
- automatyczne wyłączanie po upływie 8 sekund
- bezpieczna i nietoksyczna guma medyczna w miejscu kontaktu z palcem
- zasilany przez akumulator
- ładowanie za pomocą kabla USB
- w zestawie kolorowa smycz

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- wyświetlacz: OLED
- rozmiary: wys. x szer. x głęb.: 44 x 28 x 26 mm
- pomiar saturacji w zakresie: 70 - 99% (± 2% przy >70%)
- pomiar tętna zakres: 30 - 240 bpm (± 1% przy >100bpm)
- rodzaj zasilania: akumulator
- czas działania na jednej baterii: do 6 h