Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Komplet kolorowych plastrów dla dzieci z bajkowym wizerunkiem kota Garfielda.

Plastry (przylepce) zaprojektowane dla dzieci z ulubionymi motywami bajecznymi dla Twojego dziecka to hit na rynku medycznym, który pomaga najmłodszym uporać się z bólem spowodowanym otarciem, skaleczeniem. Przeznaczone do użytku w dziecięcych oddziałach szpitalnych, gabinetach, placówkach szkolnych czy warunkach domowych. Przylepce Happy marki TZMO, zostały stworzone specjalnie dla dzieci, by jeszcze skuteczniej chronić rany, skaleczenia i otarcia przed kurzem i wilgocią.

Plastry wykonane są z kolorowego materiału przyjaznego dzieciom. Zawierają bezpieczny dla skóry klej, który mocno się trzyma ale nie powoduje podrażnień przy zdejmowaniu plastra. Jet to bardzo istotne szczególne w przypadku dzieci, które mają bardzo wrażliwą skórę. Tkanina użyta do wykonania plastrów jest odporna na wodę, (nie chłonie jej), dzięki czemu przylepiec dłużej spełnia swoją funkcję.

Przylepce posiadają w fantazyjne pudełko, które na pewno spodoba się Twojemu dziecku, każdy plasterek zapakowany jest  pojedynczo w opakowaniu 12 stuk. W bardzo atrakcyjnej cenie, rozmiar standardowy odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. Plastry dla dzieci to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów w pełni bezpiecznych dla Twojej pociechy, wzbogacone o kolorowe grafiki, które szybciej uśmierzą ból nawet przy największym skaleczeniu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kolorowe i wzorzyste (przyjazne dla dzieci)
- zawierają bezpieczny dla skóry klej
- plasterki dla dzieci
- nie przylegają do rany
- uniwersalnego zastosowania
- odporne na wodę (nie chłoną jej)
- chronią ranę przed kurzem i wilgocią

Napisz opinię
2017-06-26 12:57:31 - 

Moje dzieci uwielbiają te plasterki, właśnie przez ich przyjazny wygląd i kolorystykę :)