Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Woreczek do pobierania moczu do badań dla dziewczynek

Woreczki do badań moczu dla dziewczynek to wyroby medyczne, mające za zadanie ułatwić pobór moczu u najmłodszych. Woreczki na mocz dla dzieci i niemowląt występują w dwóch opcjach, dla chłopców i dziewczynek. Woreczki odróżniają się konstrukcją, która w zależności od płci dostosowuje się do kształtu ciała chłopców i dziewczynek. Woreczki w w naszej ofercie to jakościowe produkty, bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.

Woreczki na mocz dla dzieci w znaczny sposób ułatwiają pobór moczu u najmłodszych, komfortowe zarówno dla dzieci jaki ich rodziców. Prezentowany woreczek na mocz przeznaczony dla małych dziewczynek. Woreczki posiadają przylepce ułatwiające aplikację i mocowanie w okolicach intymnych. Przylepce z hipoalergicznym klejem. Woreczki wykonane z solidnej folii PE, posiadają dodatkowe uszczelnienie pianką zabezpieczające przed wyciekaniem moczu.

Woreczki na mocz dla dziewczynek posiadają czytelną skalę z podziałką, co 10 ml. Woreczki są produktami sterylnymi zostały zapakowane jednostkowo, gotowe do zastosowania w każdej chwili. Woreczki na mocz o pojemności 100 ml, bardzo bezpieczne dla najmłodszych nie posiadają w składzie lateksu, materiału uczulającego. Woreczki na mocz w bardzo korzystnej ofercie cenowej. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stosowane u małych dzieci i niemowląt
- dla dziewczynek
- z przylepcami hipoalergicznymi
- specjalna konstrukcja przystosowująca się do budowy dziewczynek
- woreczki na mocz  z mocnej folii PE
- hipoalergiczny klej
- o pojemności 100 ml
- nie zawierają lateksu
- woreczki na mocz są sterylne
- czytelna poziałka co 10 ml
- pakowane pojedynczo

Napisz opinię
2017-06-27 21:44:00 - 

Higienicznie zapakowany, materiał też się dobrze trzyma i nie przecieka

2020-05-14 15:33:02 - 

bardzo przydatny woreczek