Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Woreczek do pobierania moczu do badań dla chłopców

Woreczki do pobierania moczu to specjalistyczne produkty medyczne, które powstały z myślą o małych dzieciach i niemowlakach oraz komforcie dla ich rodziców. Badanie moczu to jedno z podstawowych badań, które powinni wykonywać wszyscy, profilaktycznie, szczególnie istotne dla małych dzieci. U niemowląt i małych dzieci, często pobranie właściwej próbki moczu jest utrudnione, ponieważ małe  dziecko czy niemowle niestety nie jest w stanie  samodzielnie oddać moczu do badań.

Z pomocą rodzicom przychodzą właśnie woreczki do badań na mocz dla dzieci, które ułatwiają jego napełnienie. Woreczki posiadają przylepce, (klej hipoalergiczny), co ułatwia ich aplikację dla dzieci i niemowlaków. Specjalna konstrukcja doskonale dopasowuje się do budowy chłopców. Wykonane zostały z mocnej folii PE, bez zawartości lateksu o pojemności 100 ml. Dodatkowo posiadają uszczelnienie pianką, dla większej pewności i suchości.

Woreczki na mocz dla chłopców posiadają czytelną skalę o wysokiej dokładności pomiarowej, co 10 ml. Produkty pakowane pojedynczo, sterylne, po wyjęciu z opakowania gotowe do użytkowania. Woreczki do pobierania moczu również dostępne dla małych dziewczynek w naszym sklepie. Woreczki na mocz posiadają dokładną instrukcję zastosowania, którą znajdą Państwo na opakowaniu produktu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- specjalistyczny wyrób medyczny
- w zatosowaniu u małych dzieci i niemowląt
- posiadają przylepce ułatwiające aplikację
- specjalna konstrukcja przystosowująca się do budowy chłopców
- wykonane z mocnej folii PE
- instrukcja użycia umieszczona na opakowaniu
- 100 ml pojemność
- bez zawartości lateksu
- hipoalergiczny klej
- jałowy, pojedynczo pakowany
- wyrób medyczny

Napisz opinię
2017-06-27 21:41:48 - 

Woreczek jest estetyczny i nie przecieka