Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pełnowartościowa apteczka dedykowana dla najmłodszych. Zawiera w składzie między innymi dwa opatrunki hydrożelowe na oparzenia. Dla każdego dziecka kolejny dzień potrafi być okresem pełnym nowych wrażeń i wyzwań. W naturze dzieci tkwi próbowanie nowych rzeczy, w ten sposób przecież poznaje się świat. Zabawy dziecięce także bywają nad wyraz wymagające ruchu i zwinności. Musimy wziąć pod uwagę, że czasami zdarzają się mniej przyjemne chwile. Zadbajmy więc o bezpieczeństwo naszych dzieci i zaopatrzmy je w podstawowe materiały pierwszej pomocy, dzięki którym będzie możliwe opatrzenie ran dziecka. Świadomość posiadania takiej apteczki i możliwość skorzystania z niej w sytuacji kryzysowej uczy nasze dzieci także odpowiedzialności i udzielania pomocy potrzebującym.

Apteczka - zestaw opatrunkowy dla dzieci, który mamy przyjemność Państwu przedstawić, to pełnowartościowa apteczka dedykowana dla najmłodszych. Saszetka jest bardzo lekka i mała: 100 x 85 x 45mm, dzięki czemu jest bardzo poręczna.
Nie zajmuje dużo miejsca, nie stanowi także niepotrzebnego ciężaru. Łatwy dostęp do zawartości gwarantuje nam zapięcie na zamek błyskawiczny. Apteczkę dla dzieci można przechowywać w plecaku czy torbie. Dodatkowo tylna ścianka pokrowca została wyposażona w rzepy, dzięki którym można ją przypiąć np. do paska od spodni. Pokrowiec apteczki wykonany jest z nylonu i nie wchłania wody. Opatrunki znajdujące się wewnątrz pozostają zabezpieczone. W jej składzie można znaleźć m.in. dwa opatrunki hydrożelowe, które stosuje się w przypadku oparzeń. Apteczka dla dzieci ma bardzo atrakcyjną cenę, a sprawdzi się nie tylko jako podręczna apteczka do szkolnego plecaka, ale także można go zabrać na wycieczkę, kolonię, wyjazd wakacyjny czy imprezę klasową w plenerze.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bogato wyposażona:

  • 20 szt. różnych plastrów opatrunkowych
  • 2 szt. opatrunków hydrożelowych
  • 2 szt. rękawic ochronnych
  • 1 szt. opaski podtrzymującej
  • instrukcja udzielania pomocy

- doskonała do plecaka, torby podróżnej, saszetki, jako przypinka do paska itp.
- dodatkowe mocowanie na rzepy
- wykonana z nylonu, który nie wchłania wody
- zamykana zamkiem błyskawicznym
- doskonała do plecaka, torby podróżnej, saszetki, jako przypinka do paska itp.
- dodatkowe mocowanie na rzepy - wykonana z nylonu, który nie wchłania wody
- zamykana zamkiem błyskawicznym
- praktyczna - bardzo mała, co pozwala uczynić ją stałym wyposażeniem plecaka
- lekka – nie obciąża bagażu

Napisz opinię
2017-06-27 21:43:33 - 

Apteczka zawiera wszystko to, co potrzebne. Dziecko zainteresowało się pierwszą pomocą