Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pojemnik na odpady medyczne skażone

Pojemniki na odpady skażone (wiaderka na odpady skażone), umożliwią bezpieczne przechowywanie i utylizację odpadów medycznych. Pojemnik na odpady o pojemności 10 l, na kształt wiadra to produkty powszechnie stosowane w szpitalach i jednostkach medycznych oraz innych miejscach gdzie powstają odpady medyczne skażone. Pojemnik przystosowany do gromadzenia ostrych przdmiotów jak igły, kaniule, ostrza, skalepele, wciki, kompresy w mniejszych i większych rozmiarach. 

Pojemniki są bardzo trwałe, wykonane z polipropylenu, materiału odpornego na uszkodzenia i przypadkowe przekłucia igłą. Ich zastosowanie jest bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu przez personel. Konstrukcja tego wiaderka umożliwia wygodne odkręcanie i zakręcanie pokrywki. Wiaderka na odpady medyczne skutecznie chronią przed wyciekaniem i wydostawaniem się niebezpiecznych skażonych substancji na zewnątrz.

Wiaderka na odpady skażone to produkty bardzo bezpieczne, które powinny być przechowywane i utylizowane zgodnie z przeznaczeniem, tylko przez specjalistyczne jednostki. Zabrania się wyrzucania odpadów medycznych do zwykłych śmietników. Pojemniki przystosowane do spalania w spalarniach, nie wydzielają szkodliwych substancji podczas tego procesu. Pojemniki w tej ofercie to wiaderka przeznaczone na odpady skażone. Posiadamy także pojemniki w kilku innych pojemnościach i kształtach, prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duży pojemnik (wiaderko), na medyczne odpady skażone
- wykorzystywane w specjalistycznych gabinetach lekarskich 
- pojemność wiaderka 10l, pomieści dużą ilość odpadów
- na odpady medyczne ostre skalpele, igły, kaniule oraz waciki, kompresy itp.
- pojemnik na specjalistyczne  odpady skażone
- posiada bezpieczny system z zamknięciem
- pojemnik czerwony z etykietą opisową 
- zapewnia skuteczną ochronę przed materiałem skażonym
- pojemnik w bardzo dobrej cenie
- pojemniki przeznaczone do spalania w spalarniach, podczas spalania nie wywołują substancji szkodliwych