Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pojemnik na odpady medyczne typu słoik  o pojemności 2l

Pojemnik na odpady medyczne o pojemności 2l, na kształt słoika przeznaczony do gromadzenia zużytych materiałów opatrunkowych, przedmiotów medycznych typu: igły, pipety, strzykawki itd. Pojemniki to obowiązkowe produkty do utylizacji we wszystkich jednostkach medycznych między innymi: szpitalach, gabinetach zabiegowych, klinikach, przychodniach również gabinetach weterynaryjne.

Słoiki na odpady medyczne zostały wytworzone z polipropylenu materiału charakteryzującego się dużą wytrzymałością, skutecznie zapobiegają wydostawaniu się przedmiotów na zewnątrz, chronią również przed przypadkowym ukłuciem lub skaleczeniem np. ostrymi igłami. Pojemniki medyczne wygodne w codziennym gromadzeniu odpadów, nie zajmują dużej powierzchni. Pojemniki zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się: bakterii, wirusów, chronią również przed ukłuciami i skaleczeniami.

Słoik medyczne posiadają hermetyczne zamknięcie dla zwiększenia bezpieczeństwa dla personelu medycznego i oddziałow zajmujących się specjalistyczną utylizacją. Pojemniki powinny być utylizowane w sposób bezpieczny zgodny z Rozporządzeniami Ministra Środowiska. Produkty przeznaczone do spalania w specjalistycznych spalarniach, nie wytwarzają niebezpiecznych substancji toksycznych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- pojemnik na odpady medyczne typu słoik
- posiada wygodne zamykanie (zakręcanie), hermetyczne
- pojemnik na odpady w kolorze czerwonym
- produkt o pojemności  2l, dla odpadów medycznych np. igły, strzykawki, waciki, kompresiki
- słoik wytworzony został z mocnego tworzywa (polipropylenu)
- pojemnik głównie wykorzystywany w gabinetach zabiegowych, szpitalach itp.
- produkt bardzo poręczny, zajmuje niewiele miejsca 
- pojemnik skutecznie zabezpiecza przed bakteriami i przypadowym ukłuciem igłą
- słoik  bezpieczny w zastosowaniu dla personelu medycznego
- produkt przeznaczony do specjalistycznej utylizacji
- pojemnik w bardzo dobrej ofercie cenowej