Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Płaskie pojemniki na odpady medyczne o pojemności (0,2l)

Pojemniki na odpady medyczne płaskie to kolejna nasza propozycja dla personelu medycznego, w bardzo korzystnej ofercie cenowej. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu pojemnik płaski o niewielkich rozmiarach i pojemności (0,2l), dla pełnej wygody w codziennym zastosowaniu w szpitalach, gabinetach medycznyh, stomatologicznych itp. Pojemnik jest przeznaczony na niewielkie odpady medyczne typu igły, waciki, kompresy i inne materiały opatrunkowe o małych rozmiarów.

Pojemniczek płaski jest wytworzony z specjalnego tworzywa, które skutecznie zabezpiecza przed wydostawaniem się zawartości na zewnątrz np. wypadaniu igieł lub przypadkowemu nakłuciu. Pojemniki na specjalistyczne odpady medyczne powinny być przechowywane i utylizowane w odpowiedni sposób, tylko przez odpowiednie służby. Pojemnik niewielkich rozmiarów poręczny, nadaje się do noszenia w torbach medycznych dla pielęgniarek, lekarzy.

Warto zaznaczyć iż skuteczna utylizacja pozwala na eliminację czynników chorobotwórczych i zapobiega namnażaniu się dodatkowych bakterii i wirusów niebezpiecznych dla otoczenia. Pojemnik płaski na odpady medyczne dostępny w kolorze czerwonym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową, tych i innych produktów przeznaczonych do skutecznej utylizacji odpadów medycznych.  

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- pojemnik przeznaczony na odpady medyczne niewielkich rozmiarów
- pojemniczek o płaskim kształcie
- pojemnik nadaje się do noszenia w torbach medycznych
- produkt zajmuje niewiele miejsca o pojemności 0,2l
- wytworzony z sztucznego tworzywa
- pojemniczek zabezpiecza przed przeciekaniem i przypadkowym ukłuciem igłą
- pojemnik płaski bardzo komfortowy z racji swoich rozmiarów, przydatny w małych gabinetach
- posiada wygodny sposób zamykania i otwierania, hermetyczny
- specjalistyczne pojemniki na odpady zabezpieczają przed bakteriami 
- pojemnik dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej ofercie
- produkt w kolorze czerwonym z specjalistyczną naklejką