Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pojemniki na odpady medyczne typu słoik o pojemności 0,7l

Pojemnik na odpady medyczne w kształcie słoika to pojemniki dla specjalistycznych jednostek medycznych: szpitali, placówek medycznych, gabinetów zabiegowych, stomatologicznych, klinik itp. miejsc gdzie mamy styczność z odpadami medycznymi. Do odpadów medycznych możemy zaliczyć zużyte waciki, igły, strzykawki, kompresy, i inne środki opatrunkowe.

Tego rodzaju odpady wymagają specjalnej utylizacji, oraz pojemników do tego przeznaczonych. Prezentowane w tej ofercie produkty spełniają wszystkie normy odnośnie bezpieczeństwa i mogą być wykorzystywane do utylizacji. Pojemniki typu słoik są bardzo wygodnymi produktami, które posiadają odkręcaną pokrywkę, zabezpieczająca przed nieprzyjemnym zapachem, chroni również przed licznymi bakteriami.

Słoik medyczny dostępny w pojemności (0,7l), pomieści niewielką ilość, odpadów. Słoik jest poręczny i komfortowy w codziennym stosowaniu dla personelu medycznego. W naszej ofercie posiadamy również inne pojemniki na odpady medyczne i odpady skażone w różnych kształtach i pojemnościach.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- pojemnik na odpady medyczne typu słoik
- produkt o pojemności 0,7l
- słoik przeznaczony na odpady medyczne niewielkich rozmiarów typu: (waciki, kompresy, igły itp.)
- produkty z trwałego i odpornego tworzywa
- w kolorze czerwonym
- wygodne w codziennych czynnościach, poręczne opakowanie, zawsze dostępne pod ręką
- posiadają komfortowy system zamykania i otwierania
- pojemniki na odpady medyczne dostępne w kilku rozmiarach i kształtach
- słoiki na odpady w bardzo korzystnej ofercie cenowej