Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Irygator do płukania jamy ustnej oraz zębów

Irygator to urządzenie coraz częściej pojawiające się w wielu domach w pielęgnacji jamy ustnej. Prezentowany irygator dentystyczny AQUAJET LD-A8 to urządzenie bardzo dobrze wykonane, znane na rynku, cieszące się pozytywną opinią wśród użytkowników. Irygator zapewnia skuteczne czyszczenie jamy ustnej i przestrzeni między zębowych, skuteczniej niż zwykłe szczoteczki. Dzięki zastosowaniu pulsującego strumienia punktowego, urządzenie bardzo dokładnie usuwa zalegające resztki jedzenia, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między zębowe i linia dziąseł.

Irygator AQUAJET LD-A8, zapewnia doskonały masaż dziąseł skutecznie je wzmacniając oraz poprawiając krążenie, zapobiega również ich opadaniu. Urządzenie do irygacji pomaga w leczeniu schorzeń zębowych takich jak paradontoza, również sprawdzi się w leczeniu ortodontycznym w czyszczeniu zębów i aparatów ortodontycznych. Skutecznie czyści implanty, mosty również zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego oraz tworzeniu się próchnicy. Irygator posiada regulację mocy strumienia, która pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb dzieci i dorosłych.

Irygator stomatologiczny to urządzenie wysokiej klasy zaprojektowane tak aby jego stosowanie było komfortowe i wygodne w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ergonomiczna rączka z gumowego tworzywa jest bezpieczna nawet w styczności z wilgocią i wodą. Urządzenie posiada wbudowany uchwyt, pozwalający na umieszczenie irygatora w dowolnym miejscu np. na ścianie. Irygator wyposażony w higieniczną wentylowaną komorę do przechowywania końcówek. Irygator z gładką powierzchnię ułatwiającą czyszczenie i zapobiega gromadzeniu się kurzu.

W komplecie otrzymujemy:
- urządzenie do płukania zębów i ust (irygator)
- zestaw 5 końcówek
- instrukcję obsługi
- kartę gwarancyjną
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- irygator stomatologiczny dla pielęgnacji jamy ustnej
- dociera do trudno dostępnych miejsc
- zmniejsza powstawanie kamienia i występowanie próchnicy
- strumień generowany przez irygator dentystyczny jest pulsujący  (2 000 impulsów na minutę), dzięki czemu urządzenie nie tylko dokładnie czyści przestrzenie między zębami, lecz również masuje dziąsła regulując ich ukrwienie
- bardzo silna maksymalna moc strumienia (pow. 8 atmosfer) pozwala na dotarcie do obszarów niedostępnych podczas standardowego mycia zębów
- irygator jest prosty w obsłudze
- pomocy w leczeniu paradontozy
- zbiornik na płyn lub wodę do płukania posiada dużą pojemność, może być myty w zmywarce
- gwarancja: 12 miesięcy
- urządzenie posiada podgumowane elementy zapewniające przyjemny dotyk i pewny chwyt
- moc strumienia regulowana jest w sposób płynny, co bywa szczególnie przydatne u osób ze stanami zapalnymi dziąseł, nadwrażliwością szkliwa itp.
- istnieje możliwość montażu urządzenia na ścianie, dzięki wbudowanym uchwytom mocującym
 

 


punktor DANE TECHNICZNE:

- rodzaj urządzenia: stacjonarne 
- zbiorniczek na wodę: 500 ml
- strumień wodny: 8 atmosfer
- pulsacja: 1200 impulsów na minutę
- głośność pracy urządzenia: 55 db
- waga produktu: 1470g
- zasilanie z sieci:
 220 V, 50hz
- wymiary: 180 x 165 x 140 mm
- kabel do zasilania: 1,4 m
- gwarancja od producenta: 12 miesięcy