Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wymienne końcówki do irygatora AquaJet A8, komplet 2 szt.

Końcówki do irygatorów to części wymienne, które przeznaczone są do urządzeń zwanych irygatorami. Irygatory stomatologiczne pozwalają na skuteczne zmniejszenie występowania próchnicy, docierając do miejsc trudno dostępnych. Końcówki po pewnym czasie zużywają się i tracą swoje właściwości, dlatego zaleca się ich wymianę aby dalej mogły pełnić swoją funkcję czyszczącą.

Końcówki, które prezentujemy Państwu to końcówki kompatybilne z irygatorem AquaJet A8, taki irygator można również zakupić w naszym sklepie medycznym. Końcówki do irygatora AquaJet charakteryzują się dużą wytrzymałością, znacznie większą niż inne typy, tańszych zamienników, ich szacowana żywotność to, co najmniej 1000 cykli. Systematyczne stosowanie irygatorów, zapewniają skuteczną ochronę jamy ustnej, równiez zapobiega nadwrażliwości i problemom z dziąsłami np krwawieniem.

Końcówki do irygatora  marki AquaJet A8 to wysokiej klasy produkty zaprojektowane w taki sposób, że docierają do miejsc, które są niedostępne dla zwykłych szczoteczek. Końcówki doskonale pielęgnują również protezy zębowe, koronki, implanty oraz aparaty dentystyczne. Końcówki w atrakcyjnej ofercie pakowane po 2 sztuki wystarczą na dłuższą eksploatację. Produkty są bardzo solidne, zaprojektowane w sposób ergonomiczny dla większej wygody.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- kompatybilne z irygatorem AquaJet A8
- szacowana żywotność: co najmniej 1000 cykli
- zapakowane po 2 szt.
- końcówki docierają do trudno dostępnych miejsc, skuteczniejsze niż zwykłe szczoteczki
- pielęgnują również protezy, koronki, implanty
- ergonomiczny kształt
- wytworzone z materiałów wysokiej klasy, zapewniającym solidne wykonanie
- produkt dostępny w bardzo atrakcyjnej ofercie 
- zapewniają skuteczną ochronę jamy ustnej