Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości końcówki do irygatora

Irygatory dentystyczne - stomatologiczne to rodzaj asortymenty przeznaczony do pielęgnacji jamy ustnej. Najczęściej stosowany dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne, mosty, korony oraz osób, które chcą w prawidłowy sposób zadbać o swój stan uzębienia. Irygatory oprócz funkcji czyszczącej pozwalają na masaż dziąseł, bardzo istotny dla osób w walce z paradontozą. W tej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu końcówki do irygatora LD-SA02. Jak w każdej szczoteczce elektrycznej także w irygatorach co jakiś czas należy wymieniać końcówki. Dlatego w sprzedaży proponujemy bardzo często nie tylko urządzenia ale również ich części wymienne.

W tym przypadku są to końcówki do irygatora w modelu Aquajet LD-A8 dla osób dorosłych oraz Aquajet LD-A3 dla dzieci, które również zakupią Państwo w naszym sklepie. Końcówki LD-SA02 są w pełni orginalnym i bezpiecznym produktem medycznym, doskonale spełniającym swoją funkcję czyszczącą i pielęgnującą. Dysze poddziąsłowe do irygatora zostały przeznaczone do czyszczenia trudniej dostępnych miejsc w jamie ustnej, zapewniają dogłębne czyszczenie pomiędzy zębami oraz poniżej linii dziąseł. Dodatkowo pozwalają na wykonanie masażu dziąseł tym samym na ich lepsze ich ukrwienie przeciwdziałające paradontozie. Końcówki łatwe w zakładaniu i ściąganiu. 

Ten rodzaj końcówek zapewnia skuteczniejszą walkę z próchnicą niż zwykłe szczoteczki, irygatory. Końcówki irygujące posiadają miękkie nie podrażniające zakończenia, dzięki temu będą odpowiednie do zastosowania dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Końcówki pozwalają na długi okres użytkowania, który producent określił na około 1000 cykli. Wymianę końcówek w irygatorze  zaleca się co 6 miesięcy. W naszym medycznym sklepie oprócz irygatorów, znajdą Państwo również szczoteczki elektryczne, soniczne do zębów dla osób dorosłych również kolorowe szczoteczki dla dzieci. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- końcówki do irygatora LD-SA02
-przeznaczone do irygatora dla dorosłych w modelu Aquajet LD-A8 i irygatora dla dzieci Aquajet -A3
- końcówki posiadają gumowe osłonki na końcu
- przeznaczone do trudniej dostępnych miejsc
- przeciwdziałają paradontozie
- pozwalają na dokładniejsze czyszczenie i masaż dziąseł
- zapewniają łatwy montaż i demontaż
- opakowanie 2 szt.
- deklarowana żywotność: co najmniej 1000 cykli