Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości szczoteczka soniczna dla dziewczynki

Szczoteczki soniczne dla dzieci to nowość zarówno w naszym sklepie jak i na polskim rynku. Warto zaznaczyć, iż szczoteczki soniczne są dużo bardziej skuteczniejsze jeżeli chodzi o czyszczenie jamy ustnej i usuwanie płytki nazębnej, niż tradycyjne ręczne szczoteczki czy też nawet szczoteczki elektryczne. Wykonują znacznie większą ilość obrotów na minutę, co przyczynia się do efektywniejszego czyszczenia zębów. Jeżeli chodzi o prawidłowe dbanie jamy ustnej u dzieci powinno się odbywać już od najmłodszych lat. Tutaj dużą rolę spełniają rodzice, którzy uczą dziecko jak czyścić jamę ustną w odpowiedni sposób. Niestety dzieci niezbyt chętnie myją zęby i bardzo rzadko robią to prawidłowo również ze względu na używanie nieodpowiednich szczoteczek.

Dlatego jeżeli chcemy aby nasze dziecko już od najmłodszych lat odpowiednio dbało o higienę jamy ustnej i chętniej wykonywało codzienną czynność mycia zębów, warto kupić mu specjalną szczoteczkę soniczną z przeznaczeniem dla dzieci. W tej ofercie posiadamy model szczoteczki sonicznej dla dziewczynek w naszym sklepie również szczoteczka dla chłopców. Szczoteczka soniczna Oro-Sonic Kids Girl w kolorze różowym jednym z chętniej wybieranych przez małe dziewczynki, pozwala na większe zainteresowanie urządzeniem i chętniejsze codzienne mycie zębów. Urządzenie wyposażone zostało w 3 tryby pracy tak, aby mogły je stosować dzieci już od najmłodszych lat – zalecana do użytku dla dzieci od 4 lat. Szczoteczka pozwala wykonać bardzo dużą ilość ruchów pulsacyjnych 18 000 na minutę, które idealnie oczyszczają przestrzenie międzyzębowe, pozbywając się również osadów i kamienia. 

Dodatkowym atutem jest wyłącznik automatyczny, który co 30 sekund sygnalizuje o zmianie strony jamy ustnej, aby każda była w odpowiedni sposób oczyszczona. Średniej miękkości włosie nie wywołuje podrażnień dziąseł. Niski poziom hałasu pozwala na komfortowe mycie zębów przez dziecko. Soniczna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci wyposażona została w trwały akumulator pozwalający po jednym naładowaniu do 40 dni lub do 160 minut ciągłej pracy. W zestawie oprócz dwóch główek, platforma do ładowania z kablem USB. Platformę należy przynajmniej 1 – 2 razy w miesiącu podpiąć do ładowarki USB i naładować za jej pomocą baterię w szczoteczce. Szczoteczka bardzo łatwa w zastosowaniu nawet dla najmniejszych dzieci.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- szczoteczka soniczna dla dziewczynki Oromed Oro-Sonic Kids Girl
- szczoteczka w różowym kolorze jednym z najchętniej wybieranych przez małe dziewczynki
- wyposażona została w 3 tryby pracy dla różnego wieku
- polecana dla dzieci od 4 lat
- pozwala wykonać 18 000 ruchów na minutę 
- stopień ochrony: IPX7
- średniej miękkości włosie nie podrażnia dziąseł
- posiada automatyczny wyłącznik po 2 minutach, przypomnienie co 30 sekund
- niski poziom hałasu pozwala na komfortowe mycie zębów  
- wyposażona w wskaźnik informujący o konieczności naładowania baterii
- w komplecie z ładowarką USB
- ergonomiczny kształt ułatwia jej trzymanie w dłoni

punktor DANE TECHNICZNE:

- szczoteczka soniczna elektryczna Oro Sonic Kids Girl
- przeznaczenie od wieku: 4 lata
- pojemność akumulatora: 800 mAh
- opcja zasilania: 110-240 V; 50/60 Hz
- poziom dźwięku: 40 dB
- wyłączanie po 2 minutach, tryby przerywane co 30 sek. 
- ilość ruchów na min.: 18 000 
- 3 tryby pracy 
- stopień ochrony: IPX7
- ładowarka USB
- wskaźnik ładowania baterii: tak
- 2 końcówki w zestawie

punktor ZESTAW ZAWIERA:
- szczoteczkę soniczną dla dziewczynek
- 2 główki 
- ładowarkę USB

Napisz opinię
2020-03-17 15:29:16 - 

Najlepsza szczoteczka dla dziecka ją miało moje dziecko