Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra szczoteczka soniczna dla dzieci

Mycie zębów u dzieci od najmłodszych lat jest bardzo ważne, ponieważ zapobiega późniejszym schorzeniom jamy ustnej. Niestety małe dzieci niechętnie wykonują codzienną czynność mycia zębów, z kolei stosowanie zwykłych szczoteczek również im w tym nie pomaga. Dlatego jeżeli chcemy aby nasze dzieci chętniej i efektywniej dbały o jamę ustną, warto zakupić specjalistyczny sprzęt do mycia zębów dedykowany dzieciom. Takim jest nowoczesna szczoteczka soniczna dla dzieci. Posiadamy 2 modele szczoteczek sonicznych marki Oromed dedykowane dla chłopców i dziewczynek. Niniejsza oferta dotyczy szczoteczki dla chłopców ORO-SONIC KIDS BOY. Szczoteczka zaprojektowana z myślą o dzieciach posiada kolorowe wzornictwo.

Kolorowe szczoteczki dziecięce są chętniej akceptowane przez malucha, dzięki temu również łatwiej jest go namówić na codzienne mycie zębów. Szczoteczka została wyposażona w 3 tryby wiekowe, które posiadają specjalnie dostosowaną ilość obrotów do wieku. Dzięki temu mogą z niej korzystać już najmłodsze dzieci od 4 roku życia. Szczoteczka soniczna pozwala wykonać kilkakrotnie większą ilość ruchów w porównaniu do zwykłych szczoteczek i szczoteczek elektrycznych, co zapewnia lepsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz usuwanie kamienia. Ten rodzaj szczoteczki pozwala na wykonanie 18 000 ruchów pulsacyjnych/min, nie niszcząc przy tym szkliwa. Dodatkowo szczoteczka wyposażona została w miękkie włosie niepodrażniające dziąseł. Szczoteczka także posiada timer, który wyłącza się po jednej lub dwóch minutach, z dodatkową opcją sygnalizacji, co 30 sekund o konieczności zmiany strony czyszczenia.

Wbudowany timer pozwala również wyrobić w dzieciach prawidłowy nawyk szczotkowania zębów trwający ok, 2 minut, jest to czas rekomendowany w czyszczeniu jamy ustnej przez stomatologów na całym świecie. Szczoteczka wyposażona została w trwały akumulator o pojemności 800 mAh zapewniający do 40 dni lub 160 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Dodatkowo posiada wskaźnik baterii, dzięki temu zawsze wiemy jaki jest poziom naładowania baterii i kiedy trzeb ją ponownie podłączyć. Soniczna szczoteczka dla dzieci posiada platformę do ładowania z kablem USB, która również spełnia funkcję stojak. Platformę można ładować za pomocą dowolnej ładowarki USB. Ładowanie w zależności od użytkowania zazwyczaj od 1 do 2 razy w miesiącu należy podpiąć platformę do ładowarki USB i za jej pomocą naładować baterię w szczoteczce. W zestawie 2 końcówki i ładowarka USB.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nowoczesna szczoteczka soniczna dla dzieci Kids Boy
- model przeznaczony dla chłopców od 4 roku życia
- kolorowe wzornictwo sprawia, że dziecko chętniej sięga po szczoteczkę i myje zęby
- wyposażona 3 trybów pracy wg. wieku
- wykonuje 18 000 ruchów pulsacyjnych/min.
- pozwala na automatyczne wyłączenie po 2 minutach przypomnienie co 30 posiada
- średniej miękkości włosie niepodrażniające dziąseł
- generuje niski poziom dźwięku: =< 40 dB
- wskaźnik zasilania pozwalający określić stan naładowania baterii
- po jednym naładowaniu baterii szczoteczka działa nawet do ok. 40 dni lub 160 minut
- w zestawie 2 główki i ładowarka USB

punktor DANE TECHNICZNE:

- szczoteczka elektryczna Oro Sonic Kids Boy
- wiek: dzieci od 4 lat 
- miękkość włosia: średnia
- akumulator: 800 mAh
- zasilanie: 110-240 V; 50/60 Hz
- ilość trybów działania: 3 wg. wieku 18 000 ruchów pulsacyjnych/min.
- jedno ładowanie wystarcza na ok. 40 dni lub 160 minut pracy
- stopień ochrony: IPX7
- poziom dźwięku: =< 40 dB
- wyłączanie automatyczne: tak po 2 minutach, tryb przerywany co 30 sekund
- wskaźnik poziomu naładowania baterii: tak 
- końcówki w zestawie: tak 2 
- okres gwarancji: 2 lata 

punktor ZESTAW ZAWIERA:
- szczoteczka
- ładowarka USB
- 2 główki 
- instrukcja obsługi

Napisz opinię
2020-04-20 13:44:21 - 

Za nim zdecydowałam się na zakup poczytałam trochę o tych szczoteczkach dla dzieci i wybrałam tą, nie zawiodłam się dziecko zadowolone zęby umyte, ja też mam spokój bo w końcu nie stoję i nie pilnuję czyści tyle zanim sie nie wyłączy.