Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardo dobry irygator do czyszczenia jamy ustnej

Irygator jest urządzeniem medycznym, przeznaczonym do higieny jamy ustnej. Szczególnie polecany jest dla osób noszących aparaty ortodontyczne, mostki, korony jak i również dla osób, które chcą jeszcze dokładniej czyścić zęby. Irygatory posiadają funkcję masującą dziąsła, więc idealnie nadadzą się dla osób z pardontozą, pozwalają wzmocnić dziąsła poprzez ich ukrwienie. Irygator AquaJet LD-A3 to nowoczesne urządzenie z unikalnym systemem DAF®, który posiada specjalistyczny przewód – wężyk pozwalający na dodatkowe korzystanie z standardowego zbiornika na wodę. W przypadku jeżeli nie wystarcza nam standardowy pojemnik w irygatorze można skorzystać z innego pojemnika dzięki wężykowi.

W takim przypadku wężyk należy umieścić np. w kubku z wodą czy szklance. Jest to jeden z nielicznych modeli posiadających taką opcję. AquaJet LD-A3 to bardzo dobry irygator przenośny, który można zabrać wszędzie, akumulator może byś ładowany z dowolnego źródła zasilania ze złączem USB. Dodatkowym atutem jest jego niewielki rozmiar, dzięki temu można go zmieścić w każdej podręcznej torbie. Irygator pozwala na skuteczne i bezpieczne mycie dla osób noszących korony, protezy. Z dużą dokładnością usuwa resztki jedzenia z przestrzeni między zębowych, pozwala również usunąć osad nazębny.

W zestawie znajdziemy 2 sztuki kocówek, zasilacz USB, przewód do dodatkowego pojemnika, kubeczek na szczoteczki oraz bawełnianą torbę zakupową. Niewątpliwie zaletą jest również system gwarancyjny door to door, który w przypadku zepsucia się urządzenia zapewnia darmowy odbiór i przywóz sprzętu pod wskazany przez kupującego adres. Gwarancja obejmuje 24 miesiące. Do zestawu dołączona również instrukcja obsługi, z którą należy się zapoznać przed zastosowaniem sprzętu. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo również dobrej jakości irygator stacjonarny oraz inne przyrządy do czyszczenia jamy ustnej u dzieci i osób dorosłych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- doskonały do czyszczenia jamy ustnej dla osób noszących koronki, mosty, protezy
- zapewnia dokładne czyszczenie przestrzeni między zębowych
- pozwala usuwać osad nazębny
- wyposażony w unikalny System DAF®
- zapewnia masaż dziąseł i całej jamy ustnej
- pozwala poprawić krążenie dziąseł i zapobiega ich krwawieniu
- lekki i poręczny do trzymania w dłoni
- idealny do zabrania w każdą podróż
- wygodne źródło zasilania
- można ładować z dowolnego zasilacza USB
- gwarancja door to door

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- irygator 
- 2 końcówki
- zasilacz
- przewód do dodatkowego pojemnika
- kubeczek na szczoteczki
- bawełniana torba zakupowa
- instrukcja obsługi
- gwarancja

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- irygator przenośny
- opcja zasilania: 100-240V ~50/60Hz
- generowane ciśnienie wody: max 590 kPa, min 390 kPa
- 2 regulacje ciśnienia
- częstotliwość pulsacji: 1500 imp./min.
- zbiorniczek na wodę: 160 ml
- ciężar produktu: 350 g
- gabaryt wielkościowy: 54.5 x 50 x 220.5 mm
- gwarancja producenta: 2 lata

Napisz opinię
2020-03-19 15:24:59 - 

Świetnie czyści nie ma chyba nic lepszego niz irygator to powinien używać każdy, nie tylko przy aparacie. Rewelka ja dla mnie