Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy szczoteczka soniczna 

Wybór szczoteczek do mycia zębów na rynku jest bardzo duży od zwykłych manulanych po elektryczne. Jednak jeżeli przychodzi do zakupienia dobrej szczoteczki, wiele osób ma spory dylemat. Dlatego przychodzimy z pomocą i wybieramy tylko asortyment dobrej jakości w przystępnych cenach, takim jest prezentowana w tej ofercie szczoteczka soniczna uznawana z jedną z lepszych w tym przedziale cenowym.Jest to bardzo dobra szczoteczka soniczna Vitammy Pearl +, która zapewniają wyjątkowo efektywne czyszczenie jamy ustnej. Szczoteczka została wyposażona w duże główki mające włókna Dupont z zaokrąglonymi końcami. Dodatkowo główka posiada miękki masujący element i kołnierz przystosowany do czyszczenia języka.

Szczoteczka do mycia zębów Vitammy Pearl + jest bardzo szybka, w ciągu minuty wykonuje około 8 tysięcy obrotów i ponad 41 000 drgań, zapewniając efektywne czyszczenie jakiego nie dadzą nam inne szczoteczki o mniejszej obrotowości. Taka ilość obrotów pozwala na jeszcze skuteczniejsze czyszczenie zębów i pozbywanie się próchnicy. Wyposażona została w funkcję odliczania po 30 sekund na każdą stronę jamy ustnej, tak aby każda część została prawidłowo oczyszczona. Jej ruchy wymiatająco - pulsacyjne pozwalają na delikatne usuwanie zabrudzeń i przebarwień bez uszkodzeń szkliwa i dziąseł, dzięki temu zęby stają się bielsze już po kilku użyciach. Szczoteczka z trybami do wyboru: czyszczący, tryb masażu i wybielania. Polecana jest również dla osób noszących aparaty ortodontyczne, korony czy mostki. Co istotne to również cicha praca jaką zapewnia szczoteczka na poziomie 65 dB, dodatkowo wyposażona w redukcje drgań, dzięki temu pozwala na komfort podczas codziennego mycia.

Elektryczna szczoteczka do zębów i baza ładująca posiadają wodoodporność na poziomie 7 w 8 stopniowej skali, dzięki temu przy zmoczeniu mamy pewność, że nadal będzie działała prawidłowo. Szczoteczka posiada elegancki wygląd, wykończona panelem w kolorze perłowego srebra. Warto również wspomnieć o inteligentnym ładowaniu szczoteczki, która po jednym ładowaniu pozwala na 45 dni szczotkowania, dzięki temu wystarczy ładować ją jedynie 6 razy w roku, to kolejna zaleta przemawiająca za jej zakupem. Do zestawu dołączono etui pozwalające na przechowywanie sprzętu i bezpieczne jego transportowanie. Idealna do zabrania w podróż, do pracy, niezastąpiona w warunkach domowych. W komplecie również akumulator litowo-jonowy i ładowarka indukcyjna.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- szczoteczka soniczna wysokiej klasy
- przeznaczona do mycia zębów, jamy ustnej, masażu
- z funkcją wybielania zębów
- szczoteczka soniczna Vitammy Pearl + bardzo łatwa w obsłudze dla każdego 
- intuicyjna ładowarka po jednym ładowaniu pozwala na 45 dni szczotkowania, wystarczy ładować ją jedynie 6 razy w roku
- do kompletu dołączono akumulator litowo-jonowy i ładowarkę indukcyjną
- szczoteczka posiada duże główki z włókien Dupont z zaokrąglonymi końcami
- główka z elementem masującym i kołnierzem do czyszczenia języka wyposażona w opcję odliczania po 30 sekund na każdą część jamy ustnej
- w ciągu minuty wykonuje około 8 tys. obrotów i ponad 41 000 drgań
- zapewniając jeszcze skuteczniejsze i efektywniejsze czyszczenie
- polecana również dla osób noszących aparaty ortodontyczne, mostki, korony
- zapewnia ruchy wymiatająco - pulsacyjne usuwając delikatne zabrudzenia i przebarwienia, nie uszkadzając szkliwa i dziąseł 

punktor DANE TECHNICZNE:

- elektryczna szczoteczka w sonicznej technologii
- ilość drgań/ruchów na minutę: 41 000 drgań/82 000 ruchów 
- wbudowany timer: odliczanie 4x30 sekund
- ochrona w stopniu twardości tworzywa: IPX7
- rodzaj zasilania: akumulatorowe bateria litowo jonowa
- szacowany czas pacy na jednym ładowaniu: 45 dni
- włókna główek: Dupont
- okres serwisu: 24 miesiące 
- wielkość urządzenia: 3 x 25 x 3 cm 
- masa: 0,11 kg 
- kolor wybór: biały/ czarny 

punktor ZESTAW ZAWIERA:
- szczoteczka VITAMMY PEARL+
- 2 końcówki
- ładowarka indukcyjna
- etui podróżne
- instrukcja obsługi w języku polskim

Napisz opinię
2020-04-17 13:00:00 - 

Jakiś czas temu zrobilam zakup wstrzymałam się z opinią bo musiałam przetestować po około 3 tyg używania tej o to szczoteczki, zauważyłam rzeczywiście bielsze zęby i ogólnie lepiej mi się nią myje niż zwykłymi elektrycznymi.

2020-11-02 14:27:03 - 

Szczoteczka za na prawdę niewielkie pieniądze porównując ceny w innych sklepach. A działanie rewelacyjne i rzeczywiście widać efekt wybielenia, dodatkowo ładnie wygląda na półce.