Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości szczoteczka soniczna dla dzieci

Szczoteczka do zębów dla dziecka to z pozoru zwykły asortyment higieniczny, do którego niektórzy rodzice nie przywiązują większej wagi, kupując dziecku najczęściej zwykłą szczoteczkę do zębów. Jest to błąd wielu rodziców, który w konsekwencji przekłada się na problemy zdrowotne jamy ustnej dziecka w późniejszych latach. Ponieważ jak się okazuje wybór specjalistycznej szczoteczki dla dzieci do zębów ma bardzo duże znaczenie w higienie jamy ustnej. Bowiem dzieci znacznie częściej i chętniej myją zęby oraz dbają o całą jamę ustną, kiedy mają do tego odpowiednio przystosowany sprzęt. Najczęściej szczoteczki z kolorowymi elementami, nadrukami, które wzbudzają u dziecka pozytywne skojarzenia i zachęcają do dbania o stan swojego uzębienia już od najmłodszych lat.

Dlatego dbając o najmłodszych pacjentów cały czas pracujemy nad powiększaniem naszego asortymentu medycznego skierowanego bezpośrednio dla dzieci. W tej ofercie jest to szczoteczka soniczna ale posiadamy również kolorowe irygatory do jamy ustnej, inhalatory czy ciśnieniomierze dziecięce. Szczoteczka soniczna w tej ofercie to niedrogi i sprawdzony przez najmłodszych użytkowników asortyment do higieny jamy ustnej. Jest to bardzo dobra szczoteczka soniczna dla dziecka Vittamy Smile lew która pozwala na dokładne czyszczenie jamy ustnej. Miękkie włókna umożliwiają czyszczenie nawet bardzo wrażliwych dziąseł. Technologia soniczna pozwala skutecznie usunąć przebarwienia, bardzo dobrze redukuje płytkę nazębną, opóźnia również powstawanie kamienia nazębnego.

Szczoteczka została przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, dzięki temu już od najmłodszych lat nasze pociechy mogą zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. Wykonana z wodoodpornego plastiku, o gładkiej strukturze ułatwiającej zachowanie jej w odpowiedniej czystości. Szczoteczka elektryczna dla dzieci wyposażona w kolorową nakładkę ochronną, która pozwala na zabranie szczoteczki do szkoły, przedszkola, w podróż itp. dodatkowo do zestawu dołączono metalowe etui na szczoteczkę i pastę do zębów. Szczoteczka zasilana na baterie, które można wymienić w każdej chwili. W komplecie wraz z szczoteczką i etui otrzymują Państwo 2 miękkie końcówki. Ilustracje na produkcie wykonała polska ilustratorka Marta Bielecka.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kolorowa szczoteczka soniczna dla dzieci
- przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat, odpowiednia również dla osób dorosłych, które poszukują delikatnej szczoteczki sonicznej
- pozwala na efektywne czyszczenie zębów i jamy ustnej
- soniczna technologia bardzo dobrze usuwa przebarwienia i osad nazębny
- opóźnia powstawanie kamienia
- łatwa w obsłudze dla małych dzieci
- wyposażona w miękkie niepodrażniające włosie
- w komplecie 2 miękkie końcówki
- lekka i poręczna można zabrać ją w każdą podróż
- wodoodporny plastik łatwy w czyszczeniu
- z kolorowym metalowym etui w zestawie 

punktor DANE TECHNICZNE:

- szczoteczka elektryczna Vitammy Smile
- wiek: od 3 lat
- drgania tryb delikatny: 8000-12000VPM
- drgania tryb normalny: 10000-14000VPM
- opcja zasilania: 1x AAA
- okres serwisowania: 24 miesiące
- w zestawie: 2 końcówki 
- kolor: biały z obrazkiem lwa

punktor ZESTAW ZAWIERA:
1 x szczoteczka soniczna VITAMMY SMILE
- 2 x końcówki 
- 1 x bateria AAA
- 1 x nasadka ochronna na szczoteczkę
- 1 x metalowe etui na szczoteczkę i pastę
- 1 x instrukcja obsługi