Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy irygator do jamy ustnej Vitammy Aquarius

Irygacja jamy ustnej jest zalecana zwłaszcza dla osób, które mają ciasny zgryz, gdzie dotarcie zwykłą szczoteczką jest bardzo utrudnione. Również irygatory polecane są dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne, obudowy protetyczne, ponieważ dokładne umycie tych miejsc jest bardzo wymagające a czasami wręcz nie możliwe nawet szczoteczkami elektrycznymi. Oprócz tego irygatory sprawdzą się dla osób, które mają tendencję do tworzenia się stanów zapalnych w jamie ustnej. Odpowiednie będą także dla osób, które mają problemy z osuwaniem się dziąseł najczęściej parodontozą. Z urządzenia może również korzystać każdy z nas w celu lepszego zadbania o swój stan jamy ustnej.

Irygator przenośny Aquarius dużo skuteczniej czyści miejsca trudno dostępne niż szczoteczka elektryczna jak przestrzenie między zębowe oraz powierzchnie poniżej linii dziąseł. Pozawala dokładnie usunąć resztki pokarmowe i płytkę bakteryjną z którą nie poradziła sobie zwykła szczoteczka czy nitka dentystyczna. A dodatkowo za jego pomocą wykonamy masaż dziąseł poprawiając ich ukrwienie i zapewniając im lepsze wzmocnienie. Urządzenie do irygacji jamy ustnej zostało wyposażone w 3 wygodne dla nas tryb pracy jak normalny, z którego mogą korzystać wszyscy, delikatny sprawdzi się kiedy mamy problemy z dziąsłami i pulsacyjny. Irygator posiada maksymalne ciśnienie wynoszące 620 kpa dzięki temu osiągniemy jeszcze lepszy efekt czyszczenia jamy ustnej.

Irygator jamy ustnej bezprzewodowy wyposażony został w zbiorniczek o pojemności 150 ml, który można napełniać wodą lub innym specjalistycznym preparatem do płukania jamy ustnej. Obrotowe końcówki o 360 stopni zapewniają jeszcze bardziej efektywne czyszczenie całej jamy ustnej. Automatyczne wyłączanie po upływie 2 minut pozwoli nam na większą oszczędność energii. Niewątpliwie jedną z zalet jest również możliwość bezprzewodowego użytkowania irygatora. Dzięki temu zabierzemy go w każdą podróż. Urządzenie irygujące jamę ustną posiada na wyposażeniu wygodną ładowarkę indukcyjną.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Irygator pozwala na skuteczne i efektywne czyszczenie jamy ustnej z resztek pokarmowych i płytki bakteryjnej
- powala na masaż wzmacniający dziąsła
- polecany szczególnie dla osób noszących aparaty ortodontyczne, koronki, protezy
- obrotowa końcówka o 360 stopni zapewnia jeszcze efektywniejsze czyszczenie
- wyposażony w 3 tryby pracy normalny, delikatny, pulsacyjny
- maksymalne ciśnienie 620 kpa
- automatyczny wyłącznik czasowy po upływie 2 minut
- irygator wodoszczelny może być myty pod wodą
- wyposażony w zbiornik o pojemności 150 ml

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- typ urządzenia: irygator przenośny 
- pojemność pojemnika na wodę: 150 ml
- maks. ciśnienie: 620 kpa
- dysza obrotowa: o 360 stopni
- tryby pracy: 3 
- gwarancja 2 lata
- wodoodporna obudowa
- automatyczny wyłącznik po 2 minutach 

punktor  W KILKU SŁOWACH...

- irygator
- 2 dysze
- ładowarka indukcyjna
- instrukcja obsługi

Napisz opinię
2020-05-22 14:54:53 - 

Vitammy to moja ulubiona marka ostatnimi czasy mam już kilka produktów i ten jest kolejny szczerze polecam

2020-05-26 15:12:01 - 

irygator na prawde spisuje się na 5 dokładnie wymiata wszystkie resztki

2020-06-01 14:36:19 - 

nosze aparat, wiec dla mnie irygator jest niezbędny wybrałam akurat ten bo ma całkiem dobre opinie i jest bezprzewodowy, nie zawiodłam się, jednak cena jest bardzo wysoka.

2020-11-27 06:15:18 - 

Po użytkowaniu przez około 2 miesiące mają aparat na zębach stwierdza, że to urządzenie to cud....:) długo trzyma baterię, pojemnik w sam raz, jest bezprzewodowy i bardzo poręczny. Dobrze wypłukuje resztki, ma 3 tryby pracy. Długo szukałam i czytałam, i ten jest naprawdę super, zwłaszcza jeśli się nosi aparat ortodontyczny. Polecam serdecznie, ten irygator wygrał z irygatorem z oral B, choć cenię sobotę tą firmę. Ten sprzęt zostanie że mną na zawsze :)