Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wymienne końcówki do szczoteczki Vitammy Pearl

Szczoteczki elektryczne to bez wątpienia jedne z lepszych szczoteczek jeżeli chodzi o czyszczenie jamy ustnej. Są dużo bardziej skuteczne jeżeli chodzi o czyszczenie zębów, usuwanie bakterii niż zwykłe szczoteczki manualne. Szczoteczki ręczne dla lepszego i efektywniejszego czyszczenia powinniśmy wymieniać średnio co dwa trzy miesiące. W takim przypadku po prostu kupujemy nową szczoteczkę. Jeżeli chodzi o szczoteczki elektryczne to wystarczy raz zakupić sprzęt a potem co jakiś czas wymieniać jej końcówki. Dlatego w naszym sklepie oprócz poszczególnych modeli szczoteczek elektrycznych dbamy o to aby mieć na stanie asortyment wymienny. Tak aby klienci którzy zakupili u nas produkt nie musieli takiego asortymentu szukać w innych sklepach dodatkowo tracąc czas.

W tej ofercie proponujemy końcówki do szczoteczki do zębów jaką już posiadamy w sklepie a jest to szczoteczka soniczna elektryczna Vitammy Pearl. Końcówki wyposażone zostały w cieniutkie włókna marki dupont, które są zaokrąglone na końcach dzięki temu skutecznie docierają do zagłębień na powierzchni zębów. Posiadają średnio zbilansowaną miękkość włókien, dzięki temu nie wywołują podrażnień i pozwalają na efektywne czyszczenie. Dodatkowo w końcówkę został wbudowany miękki element masujący oraz kołnierz do czyszczenia języka. Warto pamiętać o czyszczeniu języka codziennie, ponieważ na nim znajduje się najwięcej bakterii. Końcówki dostępne są w dwóch kolorach i tutaj uwaga każdy kolor odpowiedni będzie do naszego modelu szczoteczki Vittamy Pearl ale też pasuje do innych modeli szczoteczek.

Czarne końcówki Vitammy odpowiednie będą do szczoteczek Vitammy Pearl + Noire, Onyx, Aurum, Titanium, Platinum. A białe końcówki do Vitammy: Pearl, Aurum, Platinum, Onyx . W komplecie znajduje się 4 sztuki końcówek, które wystarczą nam na cały rok. Należy pamiętać aby wymienić końcówki co 3 miesiące, dzięki temu zachowamy bardzo dobrą efektywność czyszczenia zębów. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy równie szczoteczki elektryczne dla dzieci, irygatory do czyszczenia jamy ustnej oraz inny zamienny asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zapasowe końcówki do szczoteczki Vitammy Pearl i innych modeli
- w kolorze czarnym lub białym do wyboru
- końcówki posiadają miękkie włókna dupont, zaokrąglone na końcach pozwalające na skuteczne dotarcie do zagłębień na powierzchni zęba
- końcówki pozwalają na dokładniejsze i efektywniejsze czyszczenie zębów
- końcówki posiadają wbudowany miękki element masujący i kołnierz do oczyszczania
- włókna średniej miękkości nie wywołują podrażnień i zapewniają efektywne czyszczenie
- w zestawie 4 sztuki końcówek
- zalecana wymiana co 3 miesiące

- końcówki czarne pasują do szczoteczek: Vitammy Pearl + Noire, Onyx, Aurum, Titanium, Platinum
- końcówki białe pasują do szczoteczek: Vitammy Pearl, Aurum, Platinum, Onyx