Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Końcówki do szczoteczki sonicznej Oro Sonic Boy lub Oro Sonic Girl

W tej ofercie prezentujemy wymienne końcówki do elektrycznej szczoteczki Oro Sonic w dwóch modelach Boy lub Girl.  Oro Sonic Girl to szczoteczka w różowym kolorze z kolei w czerwonym Oro Boy. Końcówki powinniśmy wymieniać systematycznie. Najlepiej w czasie określonym przez producenta lub wcześniej w przypadku, kiedy ulegną szybszemu zużyciu. Przed zakupem wybierzmy odpowiedni kolor końcówek w zależności od tego jaką szczoteczkę posiadamy. Końcówki czerwone przeznaczone dla chłopców, różowe dla dziewczynek. Nakładki czyszczące będą również odpowiednie do innych szczoteczek elektrycznych jak Sarmocare oraz Alfavise. 

W naszej ofercie równie oprócz wymiennych końcówek, także znajdą Państwo szczoteczki elektryczne soniczne w obu modelach Oro Sonic Boy oraz Oro Sonic Girl a także inne szczoteczki dla dzieci i osób dorosłych. Końcówki do tych szczoteczek mają specjalistyczną obudowę przystosowaną do wygodnego czyszczenia zębów. Dodatkowo w szczoteczce zastosowano miękkie włosie nie podrażniające delikatnych dziąseł dziecka. Końcówki pozwalają również na efektywniejsze ścieranie osadów zapewniają bardziej lśniące i bielsze zęby. 

Dzieci przy pomocy tej szczoteczki nie tylko dokładnie oczyszczą przestrzenie międzyzębowe ale również taką szczoteczką mogą wykonać masaż dziąseł. Warto pamiętać, że systematyczny masaż dziąseł pozwala na lepsze ich ukrwienie a co za tym idzie ich wzmocnienie, chroni również przed paradontozą. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki szczoteczek wymiennych pakowanych pojedynczo.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej Oro Sonic Girl, Oro Sonic Boy
- pasują również do szczoteczek Sarmocare i Alfavise
- posiadają miękkie włosie
- zapewniają delikatne wybielanie 
- pozwalają na dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych
- za ich pomocą można wykonywać masaż dziąseł, wzmacniając je
- 2 sztuki w opakowaniu