Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy irygator do czyszczenia zębów

Irygator Haxe RST5106 to bardzo urządzenie do irygacji jamy ustnej polecane szczególnie dla osób, które na co dzień noszą aparaty ortodontyczne, korony i mosty. Jednak nie tylko w tym przypadku powinno się używać irygatora tak naprawdę z urządzenia powinien korzystać każdy z nas jako uzupełnienie do szczoteczki ręcznej lub elektrycznej. Wiadomo, że samo szczotkowanie nigdy tak dokładnie nie usunie zanieczyszczeń jak zrobi to irygator działający pod ciśnieniem wody. Tutaj zastosowano bardzo duży pojemniczek na wodę co sprawia, że w czasie jednego napełnienia możemy z powodzeniem wyczyścić całą jamę ustną. Oprócz tego w urządzeniu mamy 10 stopniową skalę ciśnienia tak aby każdy mógł dopasować ciśnienie do indywidualnych wymagań. Regulowane ciśnienie wody w zakresie od 2,07 do 7,58 bar 30 - 110 PSI.

Dzięki temu z urządzenia irygującego mogą korzystać nawet osoby z chorobami dziąseł, wskazane jest także wykonywanie masażu dziąseł, który pozytywnie wpływa na ich ukrwienie i wzmocnienie zapobiegając np. paradontozie. Do zestawu zostały dołączone końcówki a właściwie jest ich aż 6. Zapewniają dokładne oczyszczenie jamy ustnej ale również języka i kieszonek dziąsłowych pozwalających na wprowadzenie płukanek poniżej linii dziąseł. Mamy także specjalną końcówkę do aparatów ortodontycznych i mostów tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dysze posiadają specjalistyczne wyprofilowanie pozwalające na obrót o 360 stopni a dzięki temu na dotarcie do każdej części jamy ustnej.

W rączce znajdziemy przycisk, który umożliwia szybkie wyłączenie urządzenia w każdej chwili, dodatkowo w uchwycie również zastosowano magnes ułatwiający odłożenie rączki n miejsce. Przewód łączący rączkę z urządzeniem jest bardzo długi co pozwala na wygodne trzymanie w dłoni i operowanie rączką. W irygatorze zastosowano także wbudowany timer 2 minutowy, który został podzielony na 30 sekundowe interwały, dzięki temu wiemy ile czasu poświecić na mycie każdej strony. W zestawie mamy także pokrywkę na urządzenie, która pełni funkcję schowka na końcówki. Jest to bardzo dobry irygator stacjonarny w przystępnej cenie charakteryzujący się łatwością w obsłudze.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- irygator stacjonarny
- urządzenie pozwala na dokładne czyszczenie jamy ustnej 
- posiada wbudowany timer z interwałami co 30 sekund
- 10 stopni regulacji ciśnienia
- intuicyjny i łatwy w zastosowaniu
- duży pojemnik na wodę
- 2 tryby czyszczący oraz masujący
- długi kabel łączący rączkę z urządzeniem ok. 100 cm 
- magnes w rączce
- w zestawie 6 końcówek:
3 końcówki uniwersalne do podstawowej irygacji
1 skrobak pozwalający na czyszczenie powierzchni języka z bakterii i resztek pokarmu
1 końcówka do kieszonek dziąsłowych służąca do niskociśnieniowych płukanek leczniczych
1 końcówka ortodontyczna do czyszczenia aparatów

punktor DANE TECHNICZNE:

- irygator stacjonarny w modelu HAXE RST5106
- zakres ciśnienia wody od 2,07 do 7,58 bar 30-110 PSI
- timer 2 minutowy z przerywnikami co 30 sekund
- ilość trybów działania: 2 
- skala regulowanego ciśnienia: 10 stopni
- zbiorniczek na wodę o pojemności: 600 ml
- ilość końcówek w zestawie: 6
- kabel o dł. 1m
- gwarancja producenta: 2 lata 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- irygator 
- 6 końcówek 
- przewód
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi i karta gwarancyjna