Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Czyścik do mycia języka

Każdy z nas powinien dbać o systematyczne czyszczenie jamy ustnej przynajmniej dwa razy dziennie. Aby zachować odpowiednią higienę. Jednak samo szczotkowanie zębów tylko i wyłącznie przy użyciu szczoteczki jest nie wystarczające. Również powinniśmy systematycznie czyścić język bo to na nim gromadzi się mnóstwo bakterii, o których wiele osób nawet nie ma pojęcia. A więc aby nasza jama ustna była zdrowa to nie tylko powinniśmy czyścić zęby ale całą jamę ustną nie zapominając przy tym o języku.

Dlatego prezentowana wyżej szczoteczka - czyścik do języka jest idealny. Bardzo dobrze zbiera osad z języka z czym nie radziłaby sobie zwykła szczoteczka co również wpływa na odświeżenie oddechu. Czyścik posiada także uchwyt na nić dentystyczną, dzięki temu można z dokładnością wyczyścić przestrzeń między zębowe.

Płaska konstrukcja czyścika nie podrażnia języka i podniebienia. A obły kształt pozwala na stosowanie go nawet przy osobach chorych, sparaliżowanych, u których występują zaburzenia ruchomości klatki piersiowej co w konsekwencji objawia się zwiększoną lepkością śluzu. Czyścik z nitką dentystyczną jest niewielkich rozmiarów dzięki temu można mieć go zawsze pod ręką. Kolor wysyłany losowo. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- czyścik do języka 
- pozwala w jeszcze lepszy sposób dbać o stan jamy ustnej
- łatwy i prosty w użyciu
- dzięki zastosowaniu czyścika pozbywamy się bakterii z języka również podniebienia
- posiada obły kształt dzięki temu jest bezpieczny w użyciu nawet przez pacjentów sparaliżowanych
- czyścik posiada również miejsce na nitkę dentystyczną
- szczoteczka do czyszczenia języka jest lekka i poręczna 
- łatwa w czyszczeniu 
- wymiary produktu: 40 x 145 x 7 mm