Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobry ssak ręczny

Ssaki medyczne należą do specjalistycznego asortymentu, który stosowany jest do odsysania różnego rodzaju treści najczęściej z jamy ustnej oraz dróg oddechowych, Niekiedy ssaki mogą również posłużyć przy odsysaniu ropy z ran itp. W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu podstawowy ssak ręczny, który nadaje się do odsysania zarówno płynów jak i wydzielin z jamy ustnej i górnych dróg oddechowych, bardzo dobry w przypadku odsysania flegmy. Urządzenie pozwala na odsysanie z maksymalną siłą ssania 450 mmHg. Pojemność zastosowanego pojemnika wynosi 250 ml z automatyczną blokadą ssania i bez blokady ssania.

Ssak ręczny pozwala na łatwe czyszczenie i mycie z w tym przypadku pompy, którą można wymyć za pomocą wilgotnej szmatki i odpowiedniego detergentu. Pojemniczek zbiorczy i cewnik przeznaczone zostały do jednorazowego zastosowania. Urządzenie może być stosowane zarówno dla dzieci jak i również osób dorosłych. Ręczne ssaki są bardzo wygodne w codziennym zastosowaniu, ponieważ nie wymagają zasilania za pomocą baterii czy prądu, dzięki temu można użytkować je w każdych warunkach. Doskonale sprawdzą się dla wyjazdowych zespołów ratowniczych jak karetki, mogą być również stosowane w warunkach domowych.

Ssak ręczny - manualny lekki i poręczny można go zabrać wszędzie. W zestawie znajdziemy pompę ssącą, pojemnik zbiorczy z automatyczną blokadą ssania i bez blokady, cewnik twardy dla dorosłych oraz cewnik miękki dla dzieci. Prezentowany w tej ofercie produkt to bardzo dobry ssak mechaniczny typu pistolet. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również inne rodzaje ssaków a mianowicie ssaki elektryczne stacjonarne jak i również przenośne oraz inny asortyment do medycznego zastosowania.

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ssak typu pistoletowego przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów z jamy ustnej oraz dróg oddechowych
- bardzo dobry w odsysaniu flegmy
- max. siła ssania 450 mmHg
- pojemność 250 ml z automatyczną blokadą ssania
- urządzenie lekkie i łatwe w przenoszeniu
- ssak nie wymaga zastosowania prądu, może być użytkowany w każdych warunkach
- pozwala na wygodne czyszczenie pompy
- w komplecie: pojemnik zbiorczy i cewnik przeznaczone do jednorazowego zastosowania
- ssak może być stosowany u dzieci i osób dorosłych

Napisz opinię
2020-05-29 14:48:50 - 

bardzo poręczny , dobra jakosć wykonania