Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrej jakości ssak elektryczny 

Ssaki medyczne należą do profesjonalnego sprzętu, który stosuje się najczęściej w warunkach medycznych. W naszym sklepie stworzyliśmy specjalny dział o nazwie ssaki, gdzie można zakupić ssaki ręczne lub też elektryczne. W tej ofercie prezentujemy ssak elektryczny YUWELL 7E-C jest to nowoczesne urządzenie pracujące na bezolejowych podzespołach. Sprzęt tego typu został przeznaczony głównie dla pacjentów, którzy mają problemy z odkrztuszaniem flegmy przez występującą chorobę, jak i również w przypadku pacjentów ze śpiączką, niedowładami czy po przebytych operacjach.

Ten model można również stosować w przypadku odsysania innego rodzaju wydzielin a mianowicie krwi, limfy, śliny, nadaje się także do odsysania ropy przy zabiegach klinicznych. YUWELL 7E-C to urządzenie nowej generacji posiada ssak wyposażony w regulator ciśnienia, dzięki temu można samodzielnie dostosować siłę ssania, posiada również próżniometr. Ssak elektryczny został wyposażony w pompę próżniową napędzaną tłokiem, która zapewnia brak pary i wilgoci również zapobiega nagromadzaniu się bakterii. Ponadto urządzenie generuje niski poziom hałasu. Posiada również wygodne zasilanie sieciowe.

Konstrukcja ssaka z specjalistycznym uchwytem pozwala na jego wygodne przenoszenie niemalże wszędzie. Urządzenie do odsysania wydzielin YUWELL 7E-C należy do bezpiecznego asortymentu medycznego, powinno być używane zgodnie z jego przeznaczeniem. Pozwala wytworzyć wysokie ciśnienie ujemne bark możliwości wytworzenia ciśnienia dodatniego. Ssak łatwy w obsłudze za pomocą przełącznika ręcznego i nożnego, również dzięki zastosowanemu systemowi kontroli próżni. W naszej ofercie posiadamy również ssak mechaniczny oraz przenośny ssak elektryczny oraz inny asortyment medyczny. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ssak elektryczny przeznaczony do odsysania wydzielin z jamy ustnej dróg oddechowych
- odpowiedni dla pacjentów mających problemy z odkrztuszaniem flegmy z powodu różnego rodzaju chorób, również śpiączki
- stosowany także w niedowładach
- można nim odsysać różnego rodzaju wydzieliny jak np. flegmę, ślinę również krew, limfę w czasie zabiegów
- wyposażony w pompę napędzaną tłokiem
- ssak generuje niewielki poziom hałasu
- wytwarza niskie ciśnienie ujemne
- prosty w zastosowaniu
- posiada uchwyt pozwalający na wygodne przenoszenie

punktor DANE TECHNICZNE:

- ssak elektryczny 7E-C
- zasilanie: AC 220V 22V 50Hz
- próżnia maksymalna:  ≥ 0,09 Mp
- max. przepływ powietrza: ≥ 15L/min
- generowany dźwięk: ≤ 65 dB
- 1000 ml - pojemność butli
- 90VA - pobór mocy
- ciężar aparatu: 4,4 kg
- wielkość urządzenia: 370 x 180 x 280 mm

Napisz opinię
2020-03-19 15:08:27 - 

Urządzenie wysokiej klasy bardzo dobra siła ssania bez porównania z starymi ssakami.