Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy ssak medyczny 

Ssak medyczny Aspiret to wysokiej jakości urządzenie włoskiego producenta CA-MI. Jest to urządzenie medyczne przeznaczone głównie do odsysania płynów ustrojowych z jamy ustnej, nosa, tchawicy po różnego rodzaju zabiegach, operacjach ale także w stanach chorobowych. Jego konstrukcja pozwala na odsysanie wydzielin różnego pochodzenia o zróżnicowanej gęstości. Ten model został przystosowany zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Ssak nadaje się do użytku profesjonalnego w szpitalach oraz domowego. Dzięki swojej konstrukcji jest lekki i wygodny do przenoszenia.

Dodatkowo obudowa ssaka powstała z trwałego odpornego na wysoką temperaturę i uszkodzenia tworzywa co również wpływa na większą trwałość. W urządzeniu zastosowano bezolejową i bezobsługową pompę co również wpływa na dłuższą żywotność i wygodę w zastosowaniu ssaka. Na wyposażeniu także dobrej jakości czytelny manometr oraz regulator podciśnienia. Urządzenie charakteryzuje dosyć niski poziom hałasu 59,6 dB, dzięki temu zapewnia komfortowe warunki dla pacjenta. Ssak elektryczny pozwala na pracę ciągłą co również pozwala na efektywniejsze odsysanie wydzielin bez konieczności robienia przerw na odpoczynek. 

Na wyposażeniu wraz z urządzeniem otrzymują Państwo butlę z poliwęglanu o pojemności jednego litra, która stanowi zabezpieczenie przed przepełnieniem. W zestawie także komplet drenów, łącznik stożkowy, filtr antybakteryjny, cewnik w rozmiarze CH20 oraz przewód zasilający. Urządzenie jest łatwe w obsłudze jednak początkowo wymaga zapoznania się z instrukcją użytkowania. Wymiary 19 x 23 x 25 cm oraz waga 2,95 kg. Ssak posiada stopień ochrony IP: IP21, również normy ISO 10079-1. Urządzenie do odsysania wydzielin zostało objęte gwarancją producenta na okres 48 miesięcy. W naszej ofercie posiadamy także inne ssaki ręczne oraz elektryczne stacjonarne i przenośne. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

ssak medyczny Aspiret
- produkt włoskiej marki CA-MI
- przeznaczony do odsysania płynów ustrojowych z jamy ustnej, nosa, tchawicy
- odpowiedni do zastosowania dla dzieci i osób dorosłych
- posiada bezolejową i bezobsługową pompę tłokową
- z manometrem
- generuje niski poziom hałasu 59, 5 dB
- posiada regulator podciśnienia
- urządzenie łatwe w obsłudze
- wygodny do przenoszenia
- klasyfikacja ISO 10079-1: wysokie podciśnienie/niski przepływ
- na wyposażeniu butla z poliwęglanu z zaworem zabezpieczającym przed przepełnieniem
- obudowa urządzenia powstała z wysokiej jakości tworzywa wykazującego odporność na wysoką temp., oraz uszkodzenia mechaniczne
- wymiary: 19 x 23 x 15 cm

punktor DANE TECHNICZNE:

tryb pracy ciągły
- rodzaj pompy: bezolejowa i bezobsługowa pompa tłokowa
- moc: 220-230 V/50-60 Hz max.
- podciśnienie regulowane: 0.75 bar -75 kPa -563 mmHg
- przepływ max.: 15 l/min
- głośność: 59,6 dB
- masa: 2,95 kg ze wszystkimi akcesoriami
- rozmiar urządzenia: 19 x 23 x 15 cm

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- butla z poliwęglanu 1l
- zestaw drenów silikonowych-autoklawowalne
- łącznik stożkowy Ø 8-9-10 mm
- filtr antybakteryjno-hydrofobowy
- cewnik CH20
- przewód zasilający