Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi test na wykrycie amfetaminy w moczu

Domowe testy narkotykowe to od niedawna dostępne na rynku testy na wykrycie narkotyków w moczu badanej osoby. Testy przede wszystkim powstały dla rodziców, opiekunów w celu możliwości wykrycia czy dziecko lub podopieczny zażywało narkotyki. Może to ułatwić rodzicom dzieci, opiekunom w placówkach wykrycie narkotyków które zażywa dziecko. W przypadku takich podejrzeń warto najpierw samodzielnie wykonać test upewnić się czy dziecko jest pod wpływem odurzających substancji. W wielu przypadkach szybkie wykrycie czy dziecko coś zażywa czy nie pozwala podjąć odpowiednie kroki zapobiegawcze przez rodzica czy opiekuna lub też rozpocząć trapię w przypadku uzależnienia.

Dlatego warto wykonywać tego rodzaju testy, pozwoli to w przyszłości zapobiegać uzależnieniom i niebezpiecznym sytuacjom mających miejsce pod wpływem narkotyków. Test Amfetamina Strip to paskowy test łatwy w zastosowaniu badanie wykonuje się z moczu. Wykrycie amfetaminy w moczu jest możliwe od 1 do 3 minut od zażycia tego narkotyku. Badanie wykonuje się bardzo szybko i łatwo. Aby je wykonać należy zanurzyć pasek w moczu. Mocz powinien być zgromadzony do suchego pojemnika najlepiej sterylnego, zaleca się świeżą próbkę moczu, jednak w przypadku braku takiej mocz można przechowywać do 48 godzin w temp. od 2 do 8 stopni Celsjusza. Zanurzenie paska powinno trwać od 10 do 15 sekund.

Wyniki można odczytać już po upływie niecałych 5 minut. Test narkotykowy na amfetaminę jest wiarygodny w 99 procentach. Test zachowuje wiarygodność max. do 15 minut od momentu zetknięcia testu z próbką, po tym czasie wynik nie będzie już poprawny. Wynik pozytywny oznacza pojawienie się jednego prążka na pasku. Test jest niewielki i dyskretny. W opakowaniu znajdziemy 1 test paskowy pakowany w kopertkę aluminiową oraz instrukcja obsługi. W naszej ofercie od niedawna pojawiły się w sprzedaży również inne testy narkotykowe, na wykrycie różnego rodzaju chorób oraz testy ciążowe i inny asortyment medyczny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na wykrycie amfetaminy w moczu
- szybki w zastosowaniu
- test paskowy jednorazowy
- wykrycie amfetaminy możliwie już od 1 do 3 minut
- zanurzenie paska zaledwie od 10 do 15 sekund
- wynik już po upływie niecałych 5 minut
- test wiarygodny w 99 procentach
- dla użytkowników domowych

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test paskowy
- instrukcja obsługi