Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Super czuły test ciążowy Pink

Testy ciążowe powstały z myślą o kobietach, przeznaczone do szybkiego badania hormonu hCG - Gonadotropina kosmówkowa. Jest to hormon znajdujący się w moczu, który głównie pojawia się w czasie ciąży. A za pomocą testu można go szybko wykryć i sprawdzić czy jest się w ciąży. Oczywiście po wykonaniu badania i uzyskaniu prawidłowego wyniku oznaczającego ciążę należy skontaktować się z ginekologiem. Dlaczego warto wybrać test strumieniowy Pink? Ponieważ od lat testy strumieniowe uchodzą za jedne z najdokładniejszych testów ciążowych. Są to bardzo czułe testy, które pozwalają wykryć hormon hCG już po kilku dniach od zapłodnienia w tym przypadku po 6. Ich dokładność oceniania jest na poziomie 99,9%.

Jak poprawnie wykonać test ciążowy? Jak już wyżej wspomniano po około 6 dniach można zrobić test samodzielnie w domu. Badanie zaleca się wykonywać z porannej próbki moczu. Przed badaniem należy otworzyć foliową kopertę, wyjąć test. Po czym zdjąć nasadkę i skierować ją na strumień moczu przez co najmniej 10 sekund. Mocz można również zebrać do sterylnego pojemniczka i zanurzyć w nim końcówką na 10 i więcej sekund. Po wyjęciu końcówki z moczu należy nałożyć nasadkę z powrotem i umieścić na poziomej powierzchni, w taki sposób aby widoczne były 2 okienka testowe. Po czym należy obserwować przesuwający się strumień moczu do pola T lub C, odczekać chwilę, aż pojawią się prążki, po około 1 do 4 minut. Jeżeli nie pojawi się żaden pasek należy powtórzyć badanie nowym testem.

Jak odczytywać wyniki? Negatywny wynik jest w przypadku, kiedy pojawi się pasek kontrolny C z kolei brak paska testowego T. Najprawdopodobniej kobieta nie jest w ciąży. Wynik pozytywny kiedy na płytce pojawią się 2 paski testowe czyli w strefie T i C intensywność paska nie ma znaczenia. W takim przypadku aby potwierdzić ciążę należy udać się do ginekologa. Wynik nieważny, kiedy nie pojawi się żaden pasek lub też pojawi się jedynie prążek strefy testowej. W takim przypadku badanie należy powtórzyć za pomocą nowego testu. Testy ciążowe strumieniowe dedykowane dla kobiet do użytku indywidualnego. Wykazują bardzo dużą dokładność jednak zawsze po wykonaniu testu i odczycie pozytywnego wyniku zawsze należy wykonać badanie ginekologiczne. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- domowy test ciążowy
- przeznaczony dla kobiet do wykrywania ciąży
- łatwy i szybki w zastosowaniu
- czułość diagnostyczna testu na poziomie 10ml/U
- wysoka dokładność ponad 99,9%
- test można przeprowadzić już 6 dni od zapłodnienia
- wynik już od 1 min do 5 min
- mały rozmiar, dyskretny
- test jednorazowy 
- łatwa i przejrzysta instrukcja obsługi

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test strumieniowy
- instrukcja zastosowania