Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi test na cholesterol

Test Cholesterol to specjalistyczny test diagnostyczny do użytku domowego., który jest bardzo dokładny ponad 90% wiarygodności. Dla kogo dedykowany jest ten rodzaj testu. Jest to test, który powinny wykonać wszystkie osoby po 50 roku życia w celach profilaktycznych. Również młodsze osoby szczególnie narażone na występowanie cholesterolu z powodów złych nawyków żywieniowych stosujących dietę obfitą w tłuszcze, cukry osoby z nadwagą, stosujące używki typu tytoń, alkohol. Również każdy kto jest w grupie ryzyka podwyższonego cholesterolu związanego z genetyką. Test jest bardzo tani a może przeciwdziałać postępowi choroby, a w przypadku jej wykrycia na szybką interwencję lekarza. „Kosztuje tak niewiele a może zdziałać tak wiele.”

Cholesterol niestety przyczynia się do bardzo wielu chorób, nienormowany poziom cholesterolu we krwi może prowadzić do udarów, choroby niedokrwiennej serca, zawałów, nowotworów. Podwyższony cholesterol to również przyczyna zaburzeń erekcji i płodności, stanów depresyjnych czy choroby parkinsona. Dlatego tak ważne jest aby utrzymywać jego stan na odpowiednim poziomie. Za pomocą testu ustalimy czy nasz cholesterol jest w normie czy jest podwyższony. Warto pamiętać o prawidłowej normie, która powinna wynosić <200 mg/dl. Badanie jest bardzo proste i można wykonać je w ciągu kilku minut w domowym zaciszu. Przed przystąpienie do badania zawsze należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Badanie zaleca się wykonywać na czczo, niezbędne jest dokładne umycie dłoni i osuszenie ich.

Przed nakłuciem palec należy zdezynfekować i masować przez chwilę około 30 sekund. Po czym nakłuć przez dołączony do zestawu nakłuwacz. Kroplę krwi umieszcza się w polu testowym – wystarczy 3 krople do badania. Po czym należy odczytać wynik porównując go do skali znajdującej się na opakowaniu. Wyniki interpretujemy w następujący sposób poniżej 200 mg/dl (5,2 mmol/l) oznacza to, że poziom cholesterolu jest w normie. W przedziale: 200 – 250 mg/dl (5,2 – 6,5 mmol/l) wynik jest wysoki i może powodować ryzyko chorób serca. Badanie zaleca powtórzyć się od 1 do 8 tygodni, jeżeli wyniki nie ulegną zmianie – cholesterol nie zmniejszy się należy skonsultować się z lekarzem. Wynik powyżej 250 mg/dl (6,5 mmol/l) jest to bardzo wysoki cholesterol i duże zagrożenie w takim przypadku zalecana jest natychmiastowa interwencja lekarska. Test cholesterol to szybki i łatwy w użyciu test do wykrywania cholesterolu we krwi dla każdego. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na cholesterol
- łatwy i szybki w zastosowaniu
- czas potrzebny do przeprowadzenia testu 3 minuty
- przybliżona czułość diagnostyczna testu wynosi 92,4%, a przybliżona swoistość diagnostyczna wynosi 81,3%
- dokładność ponad 90%
- wystarczy 3 krople krwi do badania 
- zakres pomiarowy testu - 150 – 300 mg/dl lub 3,9 – 7,8 mmol/l
- pozwala wykrycie nieprawidłowości związanych z cholesterolem i szybszą interwencję lekarską
- test do jednorazowego zastosowania
- czytelna instrukcja zastosowania

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test
- instrukcja obsługi

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: