Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Test na Helicobacter z kału - antygen H. Pylori

Domowe testy diagnostyczne to do niedawana nowość w naszym sklepie są to testy, które bardzo szybko możemy samodzielnie wykonać w domu. Nasza oferta obejmuje szeroką bazę testów tego typu. Posiadamy testy domowe na obecność narkotyków, jednostek chorobowych typu cholesterol, podwyższone PSA, testy owulacyjne, na zakażenia w moczu oraz testy na bakterie H. Pyroli z krwi, również z kału prezentowany w tej ofercie. Jest to test diagnostyczny na wykrycie antygenów H. Pylori. Jest jedna z bardziej niebezpiecznych bakterii bytująca w żołądku, odpowiedzialna bardzo często za problemy z układem trawiennym, powodująca również choroby jelit czy nowotwory żołądka. A więc im wcześniejsze wykrycie tego rodzaju bakterii tym lepiej dla naszego zdrowia, bakteria wykryta we wczesnym stadium pozwala na skuteczniejsze leczenie i lepsze rokowania w walce z chorobą.

Ten rodzaj testu przeznaczony jest dla osób, które posiadają różnego rodzaju dolegliwości związane z jelitami i żołądkiem, odpowiedni będzie także dla osób, które mają już stwierdzoną bakterię w organizmie i poddały się leczeniu. Test Helicobacter Antygen pozwala na badanie skuteczności zastosowanej terapii leczniczej w przypadku bakterii. Warto pamiętać, że wiarygodny wynik uzyskamy dopiero po upływie 4-5 tyg. od zakończenia kuracji. Badanie przy użyciu tego rodzaju testu wymaga pobrania próbki kału, z 3 różnych miejsc, po czym kał miesza się z dostępnym w zestawie płynem i uzyskuje wynik.

Aby prawidłowo przeprowadzić badanie zaleca się dokładne przeczytanie dołączonej do zestawu instrukcji. Skuteczność dobrze wykonanego badania oscyluje na 99,9 % wiarygodności. Interpretacja wyników jest następująca. Wynik dodatni świadczący o występowaniu bakterii w kale obrazują 2 prążki w strefie T i C, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem specjalistą w celu podjęcia terapii leczniczej. Ujemny wynik uzyskamy, gdy w strefie kontrolnej C pojawi się pasek a nie będzie go w polu T. Wynik również możemy uznać za nieważny jeżeli w nie pojawią się żadne paski albo pojawi się 1 w strefie T. Test z kału Hlicobacter jest bardzo łatwy i szybki do samodzielnego wykonania w domu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- do wykrywania bakterii helicobacter z kału
- szybki i skuteczny
- test do wykonania w domu
- względna czułość testu wynosi 99,9 %
- do badania wystarczy próbka kału
- wynik możliwy już po 10 minutach
- odpowiedni również dla osób, które mają wykrytą bakterię i podjęły kurację leczniczą
- łatwa interpretacja wyników
- przejrzysta instrukcja obsługi
- w zestawie niezbędne elementy do wykonania testu

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test
- pojemnik z roztworem ekstrakcyjnym
- instrukcja zastosowania

Napisz opinię
2020-11-02 14:30:04 - 

Test wiarygodny polecam