Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Test na bakterie helicobacter w krwi 

Domowe testy diagnostyczne to testy, które możemy w szybki sposób przeprowadzić samodzielnie w warunkach domowych. Są to testy diagnostyczne, z których mogą korzystać wszyscy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe w zależności od przeznaczenia. Testy pozwalają sprawdzić wyniki naszych badań, wykryć zakażenia w organizmie, niektóre jednostki chorobowe czy obecność środków odurzających. Tak więc w niektórych przypadkach mając pewne wątpliwości warto zrobić domowy test jeżeli wynik jest nieprawidłowy udać się natychmiast do lekarza, tego rodzaju testy wykonywane systematycznie pozwolą zadbać o nasze zdrowie i przeciwdziałać różnym chorobom.

W tej ofercie prezentujemy test Helicobacter pozwalający na wykrycie przeciwciał IgG, które mogą przyczynić się do stanów zapalnych żołądka, a te z kolei w chorobę wrzodową lub też nowotwory żołądka. Bakteria Helicobacter pylori może być bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia, wiele osób jest jej nosicielami, jednak nie zdają sobie z tego sprawy, ponieważ może ona pozostawać w uśpieniu nawet przez kilka lat, po czym niespodziewanie zaatakować. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka jej wczesne wykrycie pozwoli na szybką kurację antybiotykową i z powodzeniem może być wyleczona, w późniejszej fazie leczenie farmakologiczne może nie być już takie skuteczne. Podstawy do wykonania testu to przede wszystkim częste bóle brzucha, mdłości, zaparcia, zgaga, wzdęcia. Badanie jest naprawdę bardzo proste, wykonuje się go z krwi za pomocą dołączonego do zestawu aplikatora.

Przed zastosowaniem zaleca się dokładnie zapoznać z instrukcją obsługi i postępować według niej. Wcześniej oczyszczone dłonie należy zdezynfekować, palec masujemy po czym przykładamy aplikator nakłuwający, po nakłuciu czekamy, aż krew spłynie do pipetki dołączonej do zestawu, następnie umieszczamy kroplę krwi w płytce testowej i czekamy na wynik. Po czym należy zinterpretować wyniki, dodatni jest wtedy kiedy w strefie T i C pojawią się prążki. Ujemny gdy w strefie C pojawi się jeden pasek. Badanie może być uznane za nieprawidłowe jeżeli w strefie C nie pojawi się żaden pasek albo jedynie w okienku z oznaczeniem T. Wynik prawidłowy sugeruje wystąpienie bakterii w takim przypadku zaleca się najszybciej skontaktować z lekarzem specjalistą. Jest to szybki i skuteczny test na obecność helicobacter pylori we krwi dla każdego. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- szybki test na wykrycie bakterii w organizmie Helicobacter pylori
- test do zrobienia z krwi
- wyposażony w bezbolesny nakłuwacz
- wyniki można odczytać w przeciągu 15 minut
- test dla każdego, zwłaszcza dla osób, które mają częste zaparcia, bóle brzucha, zgagę, wzdęcia itp.
- do wykonania w domowym zaciszu
- w opakowaniu niezbędne akcesoria do wykonania testu
- łatwa interpretacja wyników
- czytelna instrukcja obsługi
- test jednorazowy jedna sztuka

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 1 test 
- instrukcja obsługi