Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szybki test owulacyjny dla kobiet

Testy owulacyjne powstały z myślą o kobietach, które chciałby kontrolować swój cykl owulacyjny. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które planują świadome macierzyństwo lub też dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej. Test jest bardzo łatwy do samodzielnego zastosowania. Wykonamy go w szybki sposób z próbki moczu. Należy pamiętać aby przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. Jak wykonać test owulacyjny? Przed badaniem powinno się przygotować próbkę moczu. Najlepiej umieścić ją w czystym, suchym pojemniku.

Próbki nie należy wykonywać jak w przypadku innych testów z pierwszego porannego moczu tylko późniejszego. Po czym należy umieścić pasek testowy w przygotowanej próbce moczu do linii oznaczonej na pasku – max. na 10 -15 sekund po czym wyjąć pasek testowy z pojemnika umieszczając go na poziomej powierzchni. Na pasku testowym mamy 2 obszary pola ze strefą T oraz strefą C. Wyniki badania możemy odczytać już po upływie 5 minut od momentu zanurzenia paska w moczu. Ważne aby przestrzegać czasu odczytu jaki jest rekomendowany na ulotce, ponieważ wyniki po upływie 8 minut uznawane są za nieważne.

Pozytywny wynik oznacza, że najprawdopodobniej owulacja nastąpi w ciągu najbliższych 24 do 36 godzin, jest to czas, w którym najlepiej zacząć starać się o dziecko lub też powstrzymać się od współżycia. 2 godziny przed wykonaniem badania nie powinno się przyjmować płynów do picia. W opakowaniu znajdziemy, aż 5 sztuk jednorazowych testów owulacyjnych. Test owulacyjny LH to bardzo prosty rodzaj kontroli cyklu w domowym zaciszu dla kobiet. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje testów do samodzielnego wykonania w warunkach domowych jak np. testy na infekcje dróg moczowych, testy na wykrycie różnego rodzaju chorób jak cholesterol czy testy ciążowe. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test owulacyjny dla kobiet
- czułość diagnostyczna - wykrywa hormon luteinizujący (LH) o stężeniu 30 mIU/ml i więcej
- wskazuje czas 24-36 godzin, w których najlepiej starć się o dziecko
- szybki wynik otrzymujemy już po upływie 5 minut
- test do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu
- opakowanie zawiera 5 testów
- testy jednorazowe
- czytelna instrukcja

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 5 sztuk pasków testowych
- instrukcja obsługi

Napisz opinię
2020-05-20 14:57:40 - 

test dokładny bardzo przydatny

2022-01-10 14:37:22 - 

polecam