Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Test na wykrycie narkotyków w moczu

Domowy test narkotykowy pozwala na wykrycie kilku najniebezpieczniejszych narkotyków jak amfetamina – AMO, kokaina – COC, morfina – MOR, czy marihuana i haszysz – THC. To jedne z najczęściej próbowanych używek prze dzieci i młodzież. Domowe testy narkotykowe powstały z myślą o rodzicach i opiekunach mających pod opieką dzieci i młodzież. Testy pozwalają w szybki sposób wykryć psychoaktywne substancje w moczu, dzięki temu też rodzić czy opiekun może znacznie wcześniej zorientować się, że dziecko zażywa środki odurzające. Test jest pewnego rodzaju środkiem zapobiegawczym aby uchronić nasze dzieci przed następstwami związanymi z zażywaniem narkotyków. Im szybciej zorientujemy się, że dziecko zażywa tego typu środki tym lepiej, ponieważ pozwoli nam to na podjęcie odpowiednich kroków. Niestety coraz młodsze dzieci sięgają po narkotyki i coraz więcej osób umiera z tego powodu.

Warto mieć w domu taki test zwłaszcza, kiedy jesteśmy opiekunami dzieci z problemami, w tzw. trudnym okresie, wtedy chęć po sięganie używek tego typu jest największa. Również w przypadku dziwnych zachowań dziecka, agresji, itp. Test wykonamy łatwo i szybko z moczu, pozwala na badanie pod kątem 6 różnych narkotyków. Do badania wymagana jest próbka moczu, którą powinno zgromadzić się do czystego pojemnika. Test zanurzamy w moczu na około 15 sekund, wynik odczytamy po 5 minutach, należy pamiętać, że po upływie 15 minut wynik będzie niewiarygodny. Multi Test narkotykowy z moczu zawiera 4 paski testowe w 1 plastikowej obudowie, dzięki temu jednorazowo wykonamy badanie na obecność, aż 6 różnych narkotyków.

Przed przystąpieniem do wykonania testu zaleca się zapoznać szczegółowo z instrukcją obsługi aby badanie przebiegło prawidłowo. Jak prawidłowo zinterpretować otrzymany wynik. Kiedy w moczu znajduje się narkotyk w strefie C pojawi się 1 pasek, z kolei gdy w strefie C i T pojawią się paski to mamy pewność, że w moczu nie znajdziemy narkotyków, wynik można uznać za nieważny kiedy w strefie T pojawi się barwny prążek lub też całkowity ich brak. Na płytce dodatkowo są oznaczenia jaki rodzaj narkotyku został wykryty. Podczas wykonywania testu należy pamiętać, że każdy rodzaj narkotyku potrafi utrzymać się w innym czasie w naszym organizmie. Np. marihuana i haszysz jest możliwa do wykrycia przez okres od 5 do 20 dni, amfetamina od 1 do 3 dni od zażycia, morfina i heroina 2-3 dni z kolei kokaina od 1 do 4 dni. W naszej ofercie posiadamy również inne testy narkotykowe oraz testy przeznaczone na wykrycie różnego rodzaju bakterii i jednostek chorobowych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- domowy test na obecność narkotyków
- dla rodziców i opiekunów dzieci, nastolatków, również dla osób dorosłych
- test pozwala na wykrycie, aż 6 różnych narkotyków
- test wieloparametrowy działa na zasadzie zanurzenia
- łatwy do wykonania z moczu
- wynik otrzymamy w ciągu 5 minut
- duża wiarygodność
- test jednorazowy
- przejrzysta instrukcja obsługi
- 1 sztuka testu

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 1 szt testu 
- instrukcja obsługi