Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Test na wykrycie infekcji układu moczowego

Infekcje dróg moczowych mogą przydarzyć się każdemu z nas, nie zawsze jednak wiemy czy jest to infekcja czy coś poważniejszego. W przypadku podejrzenia infekcji warto zrobić domowy test aby ustalić czy takowa występuje. Infekcje najczęściej występują, kiedy dotyka nas pieczenie, ból, czy uczucie parcia na mocz. Należy pamiętać aby nie lekceważyć objawów i jak najszybciej podjąć leczenie w tym kierunku. Test na infekcje wykrywa stężenie zawartych w nim leukocytów i azotynów odpowiadających za zakażenia i stany zapalne dróg moczowych u dzieci i osób dorosłych. Należy pamiętać, że azotyny w prawidłowym moczu nie występują wcale z kolei leukocyty pojawiają się w śladowej ilości.

Test na infekcje moczowe wykonamy samodzielnie z próbki moczu, w przypadku dzieci szczególnie małych test powinni wykonać rodzice. Aby prawidłowo zrobić test należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania. Jak wykonać test na infekcje układu moczowego? Test najlepiej zrobić z pierwszej porannej próbki moczu, zaleca się oddanie moczu po 4 godzinnej nocnej przerwie w oddawaniu moczu. Uwaga należy pamiętać aby tak zebrany mocz został użyty do badania w ciągu jednej godziny od pobrania. Test wykonamy na 2 sposoby: pierwszy polega na zanurzeniu końcówki w pojemniczku, gdzie wcześniej umieściliśmy mocz - pojemnik powinien być czysty i sterylny. Drugi sposób to bezpośrednie umieszczenie próbki pod strumieniem moczu.

Należy przestrzegać kilka ważnych wskazówek aby badanie było wiarygodne. A mianowicie przed zrobieniem testu nie powinno spożywać się pokarmów, które posiadają barwniki jak i również nie zaleca brania się środków farmaceutycznych, ponieważ mogą zmienić zabarwienie moczu. Również nie powinno stosować się diety zawierającej dużej ilości białka, witaminy C oraz B2 przed badaniem pacjent nie może także wykonywać dużego wysiłku fizycznego. Są to ogólne zalecenia dla dzieci i dorosłych. Testu również nie należy wykonywać w przypadku kobiet mających menstruację, jak i również od 2 do 3 dni przed miesiączką. Tego typu testy URS będą pomocne dla osób dorosłych ale również dzieci, które bardzo często nie chcą mówić o infekcjach układu moczowego, ponieważ ten temat jest dla nich wstydliwy. W opakowaniu znajdziemy 2 sztuki testów na infekcje moczowe.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na infekcje układu moczowego
- szybki i dokładny test do wykrywania azotynów i leukocytów w moczu
- test do samodzielnego użytku
- dla dzieci i dorosłych
- czytelna instrukcja obsługi
- w opakowaniu 2 sztuki testów
- test URS jednorazowy

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 2 testy
- instrukcja obsługi

Napisz opinię
2020-03-17 15:26:14 - 

Test bardzo pomocny dla mnie często niestety łapię infekcje intymne