Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Domowy test na prostatę 

Niestety Panowie niechętnie poddają się badaniom a szczególnie tym, które dotyczą sfer intymnych jak np. badanie prostaty powodem najczęściej jest strach i wstydliwość. Jednak są to standardowe badania, które powinniśmy traktować jak każde inne i bez skrępowania się mu poddać. Badanie prostaty powinni wykonać Panowie po 50 roku życia albo nawet wcześniej zwłaszcza, kiedy wiemy, że ktoś w rodzinie miał choroby związane z prostatą. Test na prostatę powstał z myślą o mężczyznach, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie profilaktycznie. Podwyższony poziom PSA może sugerować na zmiany w obrębie gruczołu krokowego mogą to być zmiany łagodne ale również złośliwe, każda z nich wymaga interwencji lekarza. Z pozoru niewielki i niedrogi test na prostatę może pozwolić nam uniknąć poważnych problemów w przyszłości. 

Dlatego test PSA należy wykonywać go profilaktycznie dla mężczyzn już nawet po 30 roku życia a co roku dla osób po 50. Badanie wykonamy w bardzo łatwy sposób za pomocą próbki krwi. Próbkę pobierzemy z palca nakłuwając go dołączonym do zestawu aplikatorem. Badania nie należy się bać, aplikatory są praktycznie bezbolesne. Tak otrzymaną próbkę należy za pomocą pipetki przenieść na plastikową płytkę testową w wyznaczone miejsce, odczekać i dodać roztwór znajdujący się w opakowaniu – 4 kropelki w 30 sekundowych odstępach, po 10 minutach otrzymamy wynik. Aby wykonać dokładnie i bezpiecznie badanie należy szczegółowo zapoznać się z instrukcją obsługi i postępować według wskazówek. 

Wyniki dodatni oznacza, że poziom PSA jest znacznie podwyższony i należy niezwłocznie skonsultować go ze specjalistą. Wynik dodatni otrzymujemy, gdy w polu testowym C i T pojawią się 2 kreski. W przypadku pojawienia się 1 kreski w polu testowym C wynik jest ujemny, co oznacza, że poziom PSA jest w normie. Z kolei brak widocznej kreski w każdym polu, lub jej pojawienie się tylko w strefie T oznacza, że badanie należy unieważnić i wykonać ponowni przy użyciu nowego testu. W zestawie otrzymają Państwo niezbędna akcesoria do wykonania testu. W naszej ofercie posiadamy szeroką bazę asortymentu w postaci domowych testów diagnostycznych na różnego rodzaju jednostki chorobowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jest to sprawdzony niedrogi test na wykrycie PSA we krwi dedykowany dla mężczyzn. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na prostatę dla mężczyzn
- szybki do wykonania w domowym zaciszu
- pozwala wykryć podwyższony poziom PSA, tym samym podjąć szybszą interwencję lekarską
- badanie z krwi
- wystarczy 4 krople krwi do badania
- 88 procent dokładności z innymi testami
- wynik w przeciągu 10 sekund
- niezbędne akcesoria do wykonania testu w zestawie
- przejrzysta instrukcja obsługi

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 1 test 
- instrukcja obsugi