Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi test na obecność narkotyków w moczu

Prezentowany w tej ofercie produkt to test do wykrywania narkotyków w moczu. Jest to test dedykowany dla użytkowników domowych. Test paskowy do wykrycia kanabinoidów i ich metabolitów (THC) w moczu. Test pozwoli na szybkie wykrycie marihuany lub haszyszu, popularnego rodzaju używek wśród młodzieży. Test jest bardzo wiarygodny określany na 99 procent. Czułość testu narkotykowego na poziomie 50 ng/ml. Test należy wykonać z moczu osoby podejrzanej o branie narkotyków. Mocz badanego najlepiej gdyby był świeży dopuszcza się trzymanie próbki moczu do 48 godzin w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza. Zaleca się pobranie próbki do naczynia suchego najlepiej sterylnego.

Pasek umieszcza się w środku na około 10 do 15 sekund. Po około 5 minutach można już odczytać wynik. Wyniki możemy określić do 15 minut po upływie tego czasu nie będą określane poprawne. W przypadku pozytywnego wyniku wykrycia narkotyków w moczu pojawi się jeden różowy pasek w strefie C. Z kolei negatywny wynik świadczący o niebraniu narkotyków obrazują 2 paski jeden w strefie T i drugi w C. W przypadku, kiedy na pasku w strefie T pojawi się prążek lub nie będzie żadnej reakcji test należy powtórzyć używając nowego, wynik jest nieważny. Test narkotykowy jest bardzo łatwy w zastosowaniu, przez rodziców czy opiekunów dzieci, również przeznaczony dla osób dorosłych. Test jest środkiem pomocniczym w celu wykrywania narkotyków w moczu.

Należy pamiętać im wcześniej zorientujemy się, że nasze dzieci czy podopieczni zażywają narkotyki tym szybciej możemy zareagować i przeciwdziałać nie dopuszczając do całkowitego uzależnienia. Niestety coraz więcej młodych osób sięga po różnego rodzaju używki tzw. miękkie i twarde narkotyki, dlatego tym bardziej warto obserwować dzieci i wykonywać tego rodzaju testy narkotykowe. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę testów przeznaczonych do wykrywania różnego rodzaju narkotyków oraz testy na różne choroby czy testy ciążowe. Jest to bardzo dobry test THC Strip, który można wykonać samodzielnie w domu. Przed przystąpieniem do badania należy zapoznać się z ulotką od producenta i zachować wszystkie niezbędne środki ostrożności aby wynik był wiarygodny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test do wykrywania narkotyków THC
- dla dzieci i dorosłych
- wiarygodność na poziomie 99 procent
- szybki w zastosowaniu wyniki już po około 5 minut
- czułość testu na poziomie 50 ng/ml
- łatwy w użytkowaniu i odczycie
- do wykonania z moczu 
- wykrywa THC nawet do 20 dni 
- test jednorazowy
- przejrzysta instrukcja obsługi

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test paskowy
- instrukcja obsługi