Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi test na badanie moczu 2 sztuki 

URS 10 test to bardzo dobry test do badania moczu w warunkach domowych. Jest to rodzaj domowej diagnostyki pozwalającej nam na badanie moczu pod kątem, aż 10 różnych parametrów do których należą: glukoza, bilirubina, ciała ketonowe, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen, azotyny, leukocyty. Test tego typu został przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci. Wykonuje się go w celu określenia stanów zapalnych układu moczowego, problemów wątrobowych czy też chorób nerek. Należy pamiętać, że okresowe badanie moczu czy krwi powinni wykonywać wszyscy przynajmniej raz do roku. A częściej osoby z wcześniej występującymi problemami zdrowotnymi związanymi z układem moczowym, z chorobami nerek, kobiety stosujące dopochwową antykoncepcję. Badania tego typu zalecane są dla osób stosujących różnego rodzaju diety odchudzające, osoby korzystające z publicznych pływalni czy też dzieci. 

Testy paskowe URS 10 są bardzo łatwe i szybkie, wynik odczytamy już w przeciągu 30 sekund, ważne aby pamiętać, że na interpretację wyników na skali mamy maksymalnie 2 minuty. Jak prawidłowo przeprowadzić test. Zawsze należy pamiętać aby na początku zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania. Do badania zaleca się użycie próbki świeżego moczu najlepiej go oddawać w godzinach porannych do suchego i czystego pojemnika po co najmniej 5 godzinnej przerwie. Pasek należy zanurzyć w pojemniku z moczem, przytrzymać chwilę i delikatnie wyjmować aby nie strącić moczu, następnie przytrzymać go w pozycji poziomej usunąć pozostałości płynu.

Jak zinterpretować otrzymane wyniki? Wyniki należy interpretować z dołączoną do zestawu skalą. Jest to bardzo proste wystarczy umieścić pasek na skali i odczytać kolor, poszczególne kolory odpowiadają infekcjom i stanom chorobowym jakie mogą występować w naszym organizmie. W przypadku pojawienia się nieprawidłowości należy skontaktować się z lekarzem i kontynuować dalszą diagnostykę z leczeniem. Domowe testy diagnostyczne na mocz pozwalają na samodzielne wykrycie niepokojących objawów, tym samym pozwalają przeciwdziałać rozwijaniu się stanów chorobowych, dlatego warto co jakiś czas wykonać je samodzielnie w domu. Jest to tania i skuteczna metoda zapobiegająca rozwojowi wielu chorób. W naszej ofercie medycznego sklepu znajdą Państwo również inne rodzaje testów paskowych przeznaczonych do domowego zastosowania jak np. testy na infekcje układu moczowego, infekcje miejsc intymnych u kobiet, testy owulacyjne, ciążowe, na cholesterol, menopauzę, prostatę czy testy na wykrycie narkotyków w moczu oraz inny asortyment. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test do badania moczu dla dzieci i dorosłych
- test pozwala na badanie moczu pod kątem 10 różnych parametrów
- łatwy w zastosowaniu, szybka interpretacja wyników
- pozwala wykryć infekcje i niektóre stany chorobowe, dlatego bardzo dobry do zastosowania profilaktycznego
- test do wykonania z moczu
- łatwy do zastosowania w warunkach domowych
- do zestawu została dołączona barwna skala ułatwiająca interpretację wyników
- w zestawie 2 testy 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 2 testy paskowe
- instrukcja obsługi