Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szybki test na infekcje intymne dla kobiet

Łatwy i szybki test do wykonania w domu na infekcje intymne dla kobiet. Jest to wygodna możliwość zbadania samodzielnego poziomu pH w pochwie. W przypadku domowych testów kobieta samodzielnie bez skrępowania może określić czy wystąpiła jakaś infekcja. Test pH powinno wykonać się w przypadku podejrzenia infekcji, jeżeli występuje świąd, pieczenie, zaczerwienienie lub też pojawienie się upławów. Również można wykonać go profilaktycznie, zaleca się wykonanie testu w okresie ciąży, w przypadku antybiotykoterapii, również polecany po różnego rodzaju zabiegach i operacjach obejmujących intymne strefy.

Badanie wykonanym samodzielnie za pomocą dołączonego do zestawu aplikatora. Aplikator powinno wprowadzić się dopochwowo bardzo delikatnie na głębokość około 2,5 cm, cały czas go przytrzymując. Wyniki otrzymujemy bardzo szybko już po 10 sekundach, powinno się odczytać je zaraz po wyjęciu z pochwy i porównać do dołączonej do zestawu skali pomiarowej. Jak interpretować wyniki pomiarowe? Prawidłowy zakres pH pochwy  oznacza kolor żółtawy mieści się w przedziale od 4,0 do 4,4. z kolei nieprawidłowy zakres pH pochwy to kolor wskaźnika ciemniejszy odcień brązowo-zielono-niebieskim jest to wartość powyżej 4,4 oznacza, to że środowisko pH w pochwie jest nieprawidłowe, co może zwiększyć ryzyko pojawiania się infekcji a w przypadku ciąży prowadzić do wcześniejszego porodu.

Aby badanie przebiegło sprawnie i bezpiecznie zawsze należy zapoznać się z ulotką od producenta i postępować według wskazówek. Warto pamiętać, że prawidłowe pH w pochwie powinno mieć kwaśny odczyn mieszczący się w zakresie 3,8 do 4,4 pH, jest to odczyn pozwalający zachować równowagę w pochwie i zapobiec infekcjom intymnym. W opakowaniu znajdziemy 2 testy i 2 aplikatory do jednorazowego zastosowania. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę asortymentu medycznego w postaci testów diagnostycznych do samodzielnego wykonania w domu. W ofercie między innymi testy na infekcje układu moczowego, różnego rodzaju choroby, narkotykowe oraz testy ciążowe. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na infekcje intymne dla kobiet do samodzielnego użytku
- można wykonywać go w ciąży
- szybki wynik już w ciągu 10 sekund
- test jednorazowy
- aplikatory ułatwiające badanie pochwy
- kolorystyczna skala testowa 
- opakowanie zawiera 2 sztuki testów

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- 2 testy 
- 2 aplikatory
- instrukcja obsługi