Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szybki test na narkotyki ze śliny

Testy narkotykowe domowe to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców nastolatków czy opiekunów. Można go wykonywać u dzieci i osób dorosłych. Testy narkotykowe są różne można je wykonywać między innymi z moczu, krwi czy śliny, każdy z nich jest wiarygodny, jednak najprostszy i najszybszy to ten z możliwością pobrania próbki ze śliny. Ten rodzaj testu pozwoli wykryć nam, aż do 6 różnych substancji substancji psychoaktywnych jakimi są: amfetamina, kokaina, marihuana, haszysz czy morfina. Test wykonamy przy pomocy śliny, próbkę pobieramy za pomocą specjalnego aplikatora gąbkowego dołączonego do zestawu. Aplikator należy włożyć do ust na około 3 minuty lub do momentu uzyskania wilgotności. Po czym ślinę wciska się do pojemnika z nakrętką i dozownikiem, z którego należy wprowadzić po 3 krople śliny na płytce testowej do każdego z pól reakcyjnych.

Wyniki uzyskamy już po 10 minutach, uwaga należy pamiętać, że ich wiarygodność utrzymuje się przez około 20 minut po upływie tego czasu wynik będzie nieprawidłowy. Interpretacja wyników jest bardzo prosta z łatwością odczyta je każdy. Dodatni wynik oznacza wykrycie wszystkich analizowanych substancji : opiatów, amfetaminy, kokainy, haszyszu i marihuany. Taki wynik uzyskamy kiedy w strefie kontrolnej C pojawią się paski a nie ma ich w strefie OPI, AMO, THC, COCO – oznaczania skrótowe nazw narkotyków. Natomiast wynik ujemny oznacza pojawienie się pasków we wszystkich strefach kontrolnych i oznacza, że w organizmie nie wykryto psychoaktywnych substancji. Również możemy spotkać się z sytuacją, kiedy wynik uzna się za nieprawidłowy w przypadku braku pojawienia się jakichkolwiek pasków, sugeruje to ponowne wykonanie badania narkotykowego przy użyciu nowego zestawu testowego.

Ważne aby przed wykonaniem szczegółowo zapoznać się z instrukcją obsługi i stosować się do jej zaleceń. Test narkotykowe ze śliny są jednym z popularniejszych testów do wykrywania amfetaminy, pozwalają na szybkie wykonanie badania. Warto wykonać taki test u dzieci czy podopiecznych w przypadku podejrzenia związanego z zażywaniem środków odurzających. Pozwoli to na szybszą reakcję i podjęcie odpowiedniej terapii leczniczej. W naszej ofercie również posiadamy testy narkotykowe do wykonania z moczu oraz szereg innych testów wykrywających jednostki chorobowe, zakażenia różnego pochodzenia czy bakterie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- test na obecność narkotyków ze śliny
- szybki i skuteczny
- łatwy do wykonania wystarczy pobrać próbkę śliny
- test wykrywa obecność amfetaminy, heroiny, kokainy, marihuany, kokainy i haszyszu
- test wykrywa obecność w ślinie w zakresie 12-50 godzin w zależności od zażytego narkotyku
- wynik dostępny w czasie 10 minutach
- łatwa skala odczytowa
- do zestawu dołączone niezbędne akcesoria

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- test 
- aplikator
- instrukcja zastosowania