Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szybki test CRP do wykonania w domu

Test CRP to test przy pomocy którego oznaczymy półilościowe stężenie białka C reaktywnego w próbce. Taki rodzaj testu wykonuje się kiedy mamy podejrzenia infekcji objawiającej się stanem podgorączkowym czy gorączką, bólami głowy również często ogólnym osłabieniem organizmu. Test pozwala sprawdzić nam czy nasz stan zdrowia związany jest z infekcją bakteryjną czy wirusową. Najczęściej infekcje bakteryjne mogą wymagać zastosowania antybiotyku z kolei wirusowe leczy się objawowo lekami z apteki wydawanymi bez recepty.

Wykonanie testu jest bardzo proste wszystko dokładnie mają Państwo opisane w instrukcji obsługi. Test na stężenie białka C wykonuje się na próbce krwi z palca, którą potem umieszcza się w kapilarce a następnie w fiolce z buforem po czym odczytuje wynik po 5 minutach. Jeżeli nasz wynik będzie dodatni powinniśmy się jak najszybciej skonsultować z lekarzem specjalistą. Ponieważ najprawdopodobniej mamy do czynienia z infekcją. Szczególnie jeżeli nasz wynik wskazuje na infekcje o podłożu bakteryjnym wizyta powinna odbyć się jak najszybciej głównie kiedy taki stan dotyczy dzieci.

W przypadku wyniku ujemnego oznacza, że nie wykryto białka C bądź jego stężenie jest mniejsze niż 10 mg/l. Co wskazuje, że infekcja nie występuje jednak, kiedy zauważymy niepokojące objawy należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem aby podjąć odpowiednią terapię. Przed przystąpieniem do wykonania testu koniecznie musimy zaznajomić się z instrukcją stosowania oraz dokładnie wykonywać polecenia krok po kroku. W opakowaniu znajdą Państwo niezbędny asortyment pozwalający na wykonanie testu. Test domowy z krwi CRP można wykonywać u osób dorosłych jak i również dzieci. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- szybki domowy test CRP
- test do wykonania w przypadku objawów klinicznych wskazujących na infekcje
- pomocny kiedy nie mamy możliwości szybkiego uzyskania porady leczniczej 
- przydatny w podróży
- łatwy w obsłudze wszystko opisane krok po kroku
- pozwala na wstępne zdiagnozowanie infekcji o podłożu bakteryjnym lub wirusowym
- test pobierany z krwi 
- duża wiarygodność
- w opakowaniu niezbędny asortyment do wykonania testu