Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Szybki i sprawdzony test na obecność alkoholu

Alco test to prosty sposób na sprawdzenie zawartości alkoholu we krwi. Niekiedy zdarzają się sytuacje, które powodują, że po spożyciu nawet dużej ilości alkoholu czujemy się dobrze szczególnie na drugi dzień. Dlatego też wiele osób nie ma problemu np. z pójściem do pracy czy jazdą samochodem a jednak okazuje się, że w naszej krwi nadal utrzymuje się wysokie stężenie alkoholu. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i niekiedy mogą mieć przykre konsekwencje, szczególnie związane z wypadkiem w pracy czy na drodze.

Nie tylko możemy doprowadzić do zagrożenia własnego życia ale również życia osób trzecich. Tym bardziej, że Polska jest krajem przodującym w Europie jeżeli chodzi o ilość wypadków na drodze po nadmiernym spożyciu alkoholu. Dlatego pamiętajmy aby zawsze mieć pod ręką szybki test alkoholowy, który pozwoli nam ocenić stan w jakim się obecnie znajdujemy i jaką zawartość alkoholu mamy w organizmie. Warto zaznaczyć że reakcja po spożyciu alkoholu jest znacznie bardziej opóźniona już w granicach od 0,2 do 0,5 promili, stwarza niebezpieczeństwo. Test jest niedrogi i bardzo skuteczny a wynik otrzymamy w bardzo szybkim czasie już po 2 minutach. Dzięki temu wiemy czy nasz stan pozwala na prowadzenie pojazdów czy nawet pójście do pracy.

W komplecie otrzymujemy szklaną rurkę z filtrem w której znajdziemy granulat absorpcyjny i reagent oraz 2 nasadki zabezpieczające. Test alkoholowy jest bardzo prosty do wykonania dla każdego z nas. Po wciśnięciu nasadek zabezpieczających wystarczy nabrać w usta powietrza i dmuchać przez 10 sekund w czerwoną nasadkę a po 2 minutach odczytać wynik. Przed wykonaniem testu należy z dokładnością zapoznać się z ulotką dołączoną do zestawu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- alko test na sprawdzenie alkoholu we krwi
- pozwala na szybkie zbadanie poziomu alkoholu
- wykonanie testu zapobiega podejmowaniu niektórych czynności jak np. jazda samochodem, obsługa ciężkich maszyn itp. 
- łatwy w zastosowaniu
- szybki wynik już po 2 minutach
- niewielki można mieć go zawsze pod ręką
- w komplecie zestaw do wykonania badania
- łatwa interpretacja wyników