Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wielorazowe majtki siatkowe Seni fix plus 

Majtki siatkowe Seni fix plus to bielizna wielorazowa dedykowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Majtki przeznaczone zostały głównie dla osób zmagających się z inkontynencją moczową i kałową, które noszą pieluchy anatomiczne czy większe wkładki urologiczne, doskonale nadają się także do wkładów chłonnych. Majtki siatkowe Seni idealnie sprawdzają się z produktami z linii Senie jak pieluchy anatomiczne San Seni, Seni Alvi z wkładkami urologicznymi Seni Lady oraz wkładamy chłonnymi SeniV. Jednak można je również wykorzystywać z innymi produktami przeznaczonymi na inkontynencję moczową i kałową.

Majtki mocujące siatkowane Seni fix plus są wielorazowe więc można je z powodzeniem prać jednak w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza aby nie uległy szybkiemu zniszczeniu. Bielizna siatkowa jest bardzo wygodna i co ważne pozwala na dokładne mocowanie pieluch, wkładów itp. W tym modelu mamy boczne szwy, które zabezpieczają przed podrażnieniami. Z kolei miękkie mankiety z mikrofibry minimalizują ucisk wokół ud. A podwyższony pas zapewnia lepsze mocowanie zwłaszcza dużych pieluch. Skład majtek to 87% poliester, 13% elastan, pozbawione elementów lateksu dlatego są bezpieczne dla alergików.

Ich specjalna elastyczna formuła pozwala na lepsze dopasowanie się sylwetki zarówno damskiej jak i męskie. Majtki wielorazowe siatkowe występują w kilku rozmiarach do wyboru od M najmniejszego do największego  XXL. Aby dobrać odpowiednie dla siebie majtki powinniśmy zmierzyć swój obwód pasa i dopasować do rozmiarów podanych poniżej. W opakowaniu znajdziemy 5 sztuk wielorazowych majtek siatkowych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów przeznaczonych na inkontynencje moczową i kałową między innymi znajdą Państwo u nas wkłady chłonne, wkładki, pieluchy, pieluchomajtki dla dzieci i dorosłych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Seni fix plus majtki mocujące
- z przeznaczeniem dla kobiet i mężczyzn
- dzięki elastycznej formule idealnie dopasowują się do ciała
- majtki wielorazowe można je prać
- głównie zostały przeznaczone do mocowania: pieluch anatomicznych san seni, san seni alvi, większych rozmiarów wkładek urologicznych seni lady oraz wkładów chłonnych seni v
- majtki posiadają boczne szwy zewnętrzne, zabezpieczające skórę przed podrażnieniem
- wyposażone w miękkie mankiety z mikrofibry, minimalizujące ucisk wokół ud
- posiadają podwyższony pas zapewniający lepsze mocowanie wkładek dużych rozmiarów
- w składzie nie zawierają elementów lateksowych
- majtki wielorazowe dostępne w szerokiej gamie rozmiarów
- skład majtek to 87% poliester, 13% elastan
- opakowanie 5 sztuk

punktor  ROZMIARY DO WYBORU:

M - Medium - (70 - 95 cm obwód)
L - Large- (80 - 120 cm, obwód)
XL - Extra Large - (90 - 130 cm, obwód)
XXL - (100 - 150 cm, obwód)

 

Napisz opinię
2020-05-20 14:55:13 - inka

majtki bardzo dobrze się noszą i podtrzymują bieliznę

2020-05-25 16:26:55 - Ewelina Książkiewicz

majtki dobrze trzymają wkłady polecam

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: