Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedroga maść na podrażnienia piersi

Maść z lanoliną jest powszechnie stosowana dla kobiet karmiących na złagodzenie podrażnień sutka. Jednak na rynku można spotkać wiele rodzajów maści z lanoliną. Niestety nie każda z nich jest wystarczająco dobra pod względem struktury ale również składu. Dlatego warto przed zakupieniem przeczytać skład oraz zapytać o konsystencję, gdyż wiele produktów z lanoliną bardzo ciężko rozprowadza się na skórze co utrudnia ich aplikację. Ale również ich skład nie jest w 100 procentach czysty dlatego może mieć negatywne oddziaływanie na dziecko jak i również mamę.

Natomiast maść lanolinowa HPA Lanolin Nipple Cream Lansiloh to jedna z najlepszych maści na rynku gdyż jej skład jest bardzo czysty bez zawartości konserwantów, barwników, parabenów. Co czyni ją produktem wyjątkowo bezpiecznym dla maluszka ale również dla jego mamy. Tego produktu nie trzeba nawet zmywać po aplikacji jest on bardzo dobrze tolerowany przez niemowlęta bezwonny, bezsmakowy, bezbarwny. Maść z lanoliną pozwala chronić sutki przed wysuszaniem, bardzo dobrze łagodzi ich bolesność. Zapobiega dalszemu pękaniu. Jest to maść która idealnie zabezpiecza sutki w czasie karmienia wiele osób stosuje ją również na spierzchnięte usta czy dłonie. Maść jest hypoalergiczna więc może być również stosowana przez osoby z alergią.

Produkt uzyskał Pieczęć Uznania Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego dzięki temu został bardzo dobrze przebadany pod kątem występowania zmian alergicznych. W tej ofercie proponujemy Państwu niewielkie podręczne opakowanie maści z lanoliną 10 ml, które zmieścimy nawet w najmniejszej kosmetyczce. Posiadamy również większe opakowanie 40 ml. W naszej ofercie również inny przydatny asortyment dla mam karmiących jak wkładki laktacyjne, kompresy na piersi ciepło/zimno, laktatory oraz smoczki, butelki dla dzieci itp.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- maść lanolinowa
- przeznaczona głównie dla kobiet karmiących piersią
- może być stosowana na inne przesuszone części ciała
- doskonale łagodzi i pielęgnuje
- zmniejsza dolegliwości bólowe
- bardzo dobrze tolerowana przez dziecko nie musi być zmywana po aplikacji
- pozwala na bezproblemowe rozsmarowywanie się na skórze
- maść w 100 % naturalna
- produkt hypoalergiczny
- bezpieczny skład bez konserwantów, parabenów, BPA i BSP
- maść uzyskała Pieczęć Uznania Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego
- pojemność 10 ml