Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Skuteczna maść lanolinowa na piersi po karmieniu

Naturalne karmienie piersią jest bardzo istotne dla malucha gdyż ma wpływ na jego późniejsze zdrowie i funkcjonowanie. Jednak dla wielu mam bardzo często ten piękny okres przeplata się z dużą bolesnością piersi. Dzieje się tak dlatego, że sutki są bardzo wrażliwe, a przy każdym ssaniu przez dziecko zostaje naruszona ich delikatna struktura. Bardzo często sutki są nabrzmiałe, obolałe ale również przesuszone i popękane. A mam karmiąca ze względu na dziecko niestety nie może stosować wielu maści gdyż ich skład nie jest obojętny dla maluszka.

Dlatego z pomocą przychodzi specjalistyczna maść z Lanoliną na obolałe piersi. Maść pozwala złagodzić wszelkie podrażnienia sutka, bolesność. Pomocna jest również w stanach popękania zapewnia łagodne i szybkie gojenie. Jest to bezpieczny produkt dla mam karmiących w 100 procentach hypoalergiczny, który został uzyskany przy udziale procesu rafinacji. Dzięki temu maść jest bezpiecznym i czystym preparatem, który można bezpośrednio stosować na brodawki. W składzie też nie znajdziemy sztucznych barwników i konserwantów oraz BPA i BPS powszechnie uznawanych za bardzo szkodliwe.

Maść na popękane sutki nie zawiera również parabenów. Produkt nie posiada zapachu, smaku dlatego też po nasmarowaniu nią sutków nie musi być usuwana. Uznawana za bardzo dobrze tolerowany preparat przez dzieci. W tej ofercie duża tuba maści z lanoliną w pojemności 40 ml. W ofercie naszego sklepu także posiadamy mniejsze podręczne opakowanie w pojemności 10 ml. Produkt posiada status Pieczęć Uznania Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- maść z lanoliną na sutki
- polecana dla wszystkich kobiet karmiących naturalną piersią
- szybko i skutecznie łagodzi ból i podrażnienia piersi
- pomaga na przesuszone i popękane sutki
- maść w 100 procentach naturalna
- produkt hypoalergiczny
- maść z lanoliną jest bardzo dobrze tolerowana przez dzieci
- bezpieczna dla dziecka w składzie brak konserwantów, parabenów oraz BPA i BPS
- po nałożeniu nie wymaga wycierania
- posiada status Pieczęć Uznania Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego
- ekonomiczne opakowanie o pojemności 40 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: