Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie wkładki laktacyjne na piersi

W tej ofercie prezentujemy wkładki Lansinoh Disposable Breast Pads. Ten model wkładek uznawany jest za jedne z najlepszych jeżeli chodzi o komfort i ochronę. Wkładki laktacyjne są dedykowane dla wszystkich kobiet karmiących. W czasie karmienia piersią praktycznie każda kobieta ma problem z samoistnym wyciekaniem mleka. Które brudzi odzież ale również sprawia dyskomfort świeżo upieczonej mamie. Dlatego tak istotny jest wybór dobrej jakości wkładek laktacyjnych aby pozwalały na skuteczną ochronę i zapewniały komfort w każdej sytuacji.

Wkładki Lansinoh powstały z delikatnego materiału, który nawet po przemoczeniu nie zmienia kształtu. Posiadają bardzo dobrą warstwę ochronną doskonale chłonącą wilgoć i izolującą nadmiar pokarmu. Wkładki na piersi bardzo dobrze chronią a przy tym są bardzo dyskretne pod bielizną. W wkładkach zastosowano specjalną technologię o nazwie one -way, która pozwala skutecznie wchłaniać wilgoć tak aby mogły chronić w dzień i w nocy.

Materiał posiada również warstwę oddychającą dzięki temu zapobiega potliwości i związanych z nią różnych kłopotliwych dolegliwości. Dodatkowo bardzo dobrze trzymają się pod ubraniem zastosowano w nich 2 samoprzylepne paski, które to zapobiegają ześlizgiwaniu się wkładki. Wkładki na pokarm są wolne od niebezpiecznych i toksycznych składników jakimi są BPA i BPS. Opakowanie zawiera 24 sztuki wkładek pakowanych pojedynczo. W naszej ofercie sklepu również posiadany ten sam model wkładek pakowanych po 60 sztuk.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki laktacyjne Lansinoh Disposable Breast Pads
- polecane dla kobiet karmiących
- powstały z delikatnego przewiewnego materiału
- chronią przed wilgocią
- pozwalają zapewnić komfort w każdych warunkach
- miękkie 
- można stosować w dzień i w nocy
- nie odkształcają się
- bardzo dobrze dopasowują się do ciała
- dyskretne
- nie zawierają BPA i BPS
- opakowanie zawiera 24 wkładki