Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ochronne wkładki laktacyjne 60 sztuk

Wkładki laktacyjne ochronne to must have każdej karmiącej mamy. Kobieta karmiąca musi zmagać się z wieloma problemami jak np. bolesność piersi czy nadprodukcja pokarmu oraz samoistne wyciekanie mleka. Na bolesność można zastosować różne maści czy kompresy. Nadmiar pokarmu odciągnąć należy przy pomocy laktatora a na wyciekający pokarm można zastosować specjalne wkładki ochronne. Wkładki mogą być wielorazowe lub też jednorazowe. Najlepiej mieć 2 rodzaje, wielorazowe są wygodne do zastosowania w domu po czym można je odpowiednio wyprać.

Z kolei produkt jednorazowy sprawdza się w domu, podróży, pracy i wszędzie tam gdzie nie mamy czasu na pranie. Wkładki na piersi laktacyjne Disposable Breast Pads to wkładki jednorazowe, jednak dzięki bardzo dobrej wchłanialności mogą towarzyszyć karmiącej mamie przez długi czas. Wkładki posiadają trwały klej, który nie odkleja się tak szybko jak w zwykłych tanich wkładkach jednorazowych. Dodatkowo zastosowane w nich 2 mocowania jeszcze skuteczniej utrzymują wkładkę na bieliźnie. Model wkładek został skonstruowany tak aby można było dopasować je do każdej piersi bez względu na kształt i rozmiar.

Wkładki do ochrony sutka posiadają specjalną technologię One-way, która skutecznie zatrzymuje wilgoć w dzień i w nocy. A oddychająca warstwa zewnętrzna chroni odzież przed przeciekaniem i wilgocią. Wkładki zostały wykonane z oddychającego bezpiecznego materiału bez dodatku BPA I BPS. W opakowaniu mieści się 60 sztuk wkładek laktacyjnych. W naszym sklepie można zakupić także mniejsze opakowanie zawierające 25 sztuk wkładek laktacyjnych. Każda wkładka została zapakowana pojedynczo dla zachowania jeszcze większej higieniczności.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wkładki ochronne laktacyjne przeznaczone dla kobiet karmiących
- chronią przez przeciekaniem i zabrudzeniami bielizny
- wkładki bardzo dobrze wchłaniają i zatrzymują wilgoć
- dzięki zastosowanej technologii One way zachowują kształt nawet po namoknięciu
- wyposażone w 2 samoprzylepne paski zapobiegające ześlizgiwaniu się wkładki
- wykonane z bezpiecznego oddychającego materiału
- delikatne w zetknięciu ze skórą
- polecane do zastosowania zarówno w dzień jak i w nocy
- dyskretne pod odzieżą
- każda wkładka zapakowana pojedynczo dla większej higieniczności
- bardzo dobrze dopasowują się praktycznie do każdego rozmiaru piersi
- opakowanie zawiera 60 sztuk wkładek laktacyjnych